Labi zināt

Paldies, ka apmeklējāt vietni Beautifulgiftbox.com. Lai sasniegtu tevi kā latviski runājošu apmeklētāju, mēs esam izmantojuši tulkošanas programmu. Tāpēc iespējams, ka ne visi teikumi tiek pareizi tulkoti. Beautifulgiftbox.com ir reģistrēts uzņēmums, kas atrodas Nīderlandē (Tirdzniecības palāta: 75941937).

Ja pasūtīsit līdz plkst. 12:00 darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai), pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā dienā ar DHL piegādes pakalpojumu. Piegādes laiks ārpus Nīderlandes ir 2-4 darba dienas. Vai jums ir jautājumi? Nekautrējieties sazināties ar mani pa e-pastu Lester@Beautifulgiftbox.com, un es atbildēšu pēc iespējas ātrāk. Vieglākais veids ir nosūtīt jautājumu angļu valodā (vai holandiešu valodā). Jūs saņemsiet atbildi arī angļu valodā. Es ceru, ka es varētu padarīt jūsu dāvanu arī vērtīgāku ar vienu no manām dāvanu kastēm.

Lesters van Egmonds Īpašnieks vietnē Beautifulgiftbox.com

Ziemassvētku dāvanu zelts ar sarkanu loku

Ziemassvētku dāvanu zelts ar sarkanu loku

Ziemassvētku dāvanas viņam un viņai

2021. gada Ziemassvētki ir tepat blakus! Šajos laikos mēs esam gatavi siltai kopā būšanai ar draugiem un ģimenes locekļiem un visbeidzot - jaukām Ziemassvētku dāvanām! Vai jūs meklējat jauku Ziemassvētku dāvanu savam tētim, mammai, draugam vai draudzenei? Vietnē Beautifulgiftbox.com mēs esam salikuši labākās Ziemassvētku dāvanas jūsu Ziemassvētku pārsteigumam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat Ziemassvētku dāvanu savam brālim, māsai, tēvam, mātei, vectēvam vai vecmāmiņai. Pie mums atradīsit jaukākās un jautrākās Ziemassvētku dāvanas. Visiem patīk ierasties Ziemassvētku vakarā ar īpašu un oriģinālu dāvanu. Tas rada labu atmosfēru Ziemassvētkos 24. un 25. decembrī. Visiem vajadzētu būt jaukai Ziemassvētku dāvanai. Jauka Ziemassvētku dāvana jūsu darbiniekiem, sievastēviem vai mazulim. Tāpēc mūsu sortimentā ir dažas oriģinālas un unikālas Ziemassvētku dāvanas bērnam no 1 gada līdz 60 gadu vecvecākiem un vecmāmiņām. Un tomēr ne vienmēr ir svarīgi, kādu Ziemassvētku dāvanu jūs gatavojaties iegādāties. Arī Ziemassvētku dāvanai vai pārsteigumam vajadzētu izskatīties jauki. Populārākās Ziemassvētku dāvanas ir rotaslietas un smaržas vīriešiem un sievietēm. Īpaši bērniem tiek pirktas rotaļlietas. Tāpēc daudziem cilvēkiem patīk zēniem, meitenēm, vīriešiem un sievietēm dot kaut ko citu. Vai jūs vēlētos ierasties šajā pārsteiguma vakarā ar jauku dāvanu? Un vai jums nav vēlmes padarīt savu Ziemassvētku dāvanu pašdarinātu? Tad salieciet šeit savu unikālo Ziemassvētku dāvanu. Tā kā mūsu Ziemassvētku iepakojumi atšķiras no visbiežāk sastopamajām dāvanām, mūsu Ziemassvētku dāvanas ir unikālas un oriģinālas. Izvēlieties arī ekskluzīvu, pēdējā brīža un romantisku Ziemassvētku dāvanu. Vai vēlaties kādam nosūtīt jauku Ziemassvētku dāvanu vai nosūtīt Ziemassvētku novēlējumu pa pastu? Tas arī ir iespējams. Ievadiet tās personas adresi, kuru vēlaties pārsteigt, un mēs piegādāsim jūsu Ziemassvētku dāvanu tieši uz pareizo adresi. Mēs pat nosūtām jūsu Ziemassvētku dāvanu uz ārzemēm, ja vēlaties. Ziemassvētku dāvanas nākamajā dienā tiek piegādātas Nīderlandē. Tādā veidā jums ir iespēja brīvdienās kādu pārsteigt no attāluma. Tas ir ideāli, ja jūs tos nevarat uzmeklēt. Pērciet skaistāko Ziemassvētku dāvanu vai salieciet šeit savu Ziemassvētku dāvanu par 10 eiro un atstājiet neaizmirstamu iespaidu Ziemassvētku vakarā. Jo kā jau teicu iepriekš; pirmais iespaids, ko jūs atstājat tikai vienu reizi.