Gera žinoti

Dėkojame, kad lankėtės Beautifulgiftbox.com. Norėdami pasiekti jus, kaip lietuviškai kalbančią lankytoją, naudojome vertimo programą. Todėl gali būti, kad ne visi sakiniai yra teisingai išversti. „Beautifulgiftbox.com“ yra registruota įmonė, įsikūrusi Olandijoje (prekybos rūmai: 75941937).

Darbo dienomis (pirmadieniais – penktadieniais) užsisakius iki 12 val., Užsakymas bus išsiųstas tą pačią dieną su DHL pristatymo paslauga. Pristatymo laikas už Olandijos ribų yra 2-4 darbo dienos. Ar turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su manimi adresu Lester@Beautifulgiftbox.com ir aš atsakysiu kuo greičiau. Lengviausias būdas yra nusiųsti klausimą anglų kalba (arba olandų kalba). Atsakymą gausite ir anglų kalba. Tikiuosi, kad padarysiu jūsų dovaną vertingesnę su viena iš mano dovanų dėželių.

Lesteris van Egmondas „Beautifulgiftbox.com“ savininkas

Vestuvių dovana juoda su baltu lanku

Vestuvių dovana juoda su baltu lanku

Vestuvių dovana

Vestuvės visada yra ypatinga proga, kai vestuvių dovana visada yra vietoje. Ar jūsų vaikinas ir mergina tuokiasi? Ar jūsų tėvai buvo susituokę 30, 40, 50 ar 60 metų? O gal tiesiog ieškote dovanos vestuvėms sūnėnui, dukterėčiai, dėdei ar tetai? Norėdami gauti įdomių ir originalių vestuvių dovanų, galite apsilankyti Beautifulgiftbox.com. Originalių sužadėtuvių ar vestuvių dovanų sunku rasti. Kadangi dauguma žmonių dažnai nežino, kas yra malonu ir nepakartojama, jie tiesiog iš nevilties duoda pinigų vestuvėms. Graži vestuvių dovana yra ne tik jūsų nupirkta dovana. Gera vestuvių dovana yra tiesiog gražiai supakuota. Iš pirmo žvilgsnio žmonės dažnai jau nesąmoningai formavo visą savo įvaizdį apie žmones ar daiktus. Tai taikoma ir vestuvių dovanai. Kai tuokiatės ir svečiai atvyksta į vestuves, visos dovanos nuotakų porai yra suvyniotos. Jei vestuvių noras yra gerai supakuotas, atvyksite į progą su gražiausia dovana. Nesvarbu, ar tai vestuvių diena, ar medinės, sidabrinės ar auksinės vestuvės. Visada atvykstate stilingai su gerai supakuota dovana.

Ar dėl kokių nors priežasčių negalite dalyvauti vestuvėse ar vestuvių puotoje? Siųskite dovaną tiesiai į jaunavedžių namus. Vestuvių dovana dažnai pristatoma nemokamai paštu. Tokiu būdu jūs visada galite pranešti jaunavedžių porai, kad galvojate apie juos šią ypatingą vestuvių dieną. Tinkamą dovaną kiekvienam galite rasti svetainėje Beautifulgiftbox.com. Ar jūsų unikali vestuvių dovana neįtraukta į sąrašą? Tada patys susirenkite vestuvių dovaną. Arba supakuokite originalą į prabangią dovanų dėžutę. Vestuvių dovanų dėžutės yra skirtingų spalvų. Pinigai taip pat gali būti supakuoti į dovanų dėžutę vestuvėms. Galų gale svarbu ne tai, kokia yra jūsų dovana, o tai, kaip ją supakuojate. Nes taip pat tinka dovana: Pirmasis įspūdis, jūs ją padarote tik vieną kartą.