Dobré vědět

Děkujeme vám za návštěvu stránky Beautifulgiftbox.com. Abychom vás oslovili jako česky mluvícího návštěvníka, použili jsme překladatelský program. Proto je možné, že ne všechny věty jsou správně přeloženy. Beautifulgiftbox.com je registrovaná společnost se sídlem v Nizozemsku (obchodní komora: 75941937).

Pokud objednáte do 12:00 v pracovní dny (pondělí - pátek), bude vaše objednávka odeslána ve stejný den s doručovací službou DHL. Dodací lhůta mimo Nizozemsko je 2-4 pracovní dny. Máte dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na Lester@Beautifulgiftbox.com a já odpovím co nejdříve. Nejjednodušší je poslat dotaz v angličtině (nebo holandštině). Odpověď dostanete také v angličtině. Doufám, že díky jednomu z mých dárkových boxů můžu váš dárek také zhodnocovat.

Lester van Egmond | Owner ve společnosti Beautifulgiftbox.com

Zlatý vánoční dárek s červenou mašlí

Zlatý vánoční dárek s červenou mašlí

Vánoční dárky pro něj i pro ni

Vánoce 2021 jsou za rohem! V této době jsme připraveni na vřelé setkání s přáteli a rodinou a v neposlední řadě na pěkné vánoční dárky! Hledáte příjemný vánoční dárek pro svého otce, matku, přítele nebo přítelkyni? Na stránce Beautifulgiftbox.com jsme sestavili ty nejlepší vánoční dárky pro vaše vánoční překvapení. Ať už hledáte vánoční dárek pro svého bratra, sestru, otce, matku, dědečka nebo babičku. Najdete u nás ty nejhezčí a nejvtipnější vánoční dárky. Každý rád přijede na Štědrý den se zvláštním a originálním dárkem. Tím se o Vánocích 24. a 25. prosince vytvoří dobrá atmosféra. Každý by měl mít pěkný vánoční dárek. Pěkný vánoční dárek pro vaše zaměstnance, vaše svokry nebo pro dítě. Proto máme v našem sortimentu několik originálních a jedinečných vánočních dárků pro dítě od 1 roku až po dědečky a babičky 60 let. A přesto není vždy důležité, jaký vánoční dárek si koupíte. Pěkně by měl vypadat i vánoční dárek nebo překvapení. Nejoblíbenější vánoční dárky jsou šperky a parfémy pro muže a ženy. Kupují se zejména hračky pro děti. Proto mnoho lidí rád dává těmto chlapcům, dívkám, mužům a ženám něco jiného. Chtěli byste na tento překvapivý večer dorazit s pěkným dárkem? A nemáte chuť si svůj vánoční dárek vyrobit DIY? Pak zde sestavte svůj jedinečný vánoční dárek. Protože se naše vánoční balíčky liší od nejběžnějších dárků, jsou naše vánoční dárky jedinečné a originální. Rozhodněte se také pro exkluzivní a romantický vánoční dárek na poslední chvíli. Chcete někomu poslat pěkný vánoční dárek nebo poslat vánoční přání poštou? To je také možné. Zadejte adresu osoby, kterou chcete překvapit, a my vám doručíme vánoční dárek přímo na správnou adresu. Váš vánoční dárek dokonce zašleme do zahraničí, pokud si přejete. Vánoční dárky jsou doručovány následující den v Nizozemsku. Tímto způsobem máte příležitost někoho během prázdnin na dálku překvapit. To je ideální, pokud je nemůžete vyhledat. Kupte si tu nejkrásnější vánoční dárek nebo zde poskládejte svůj vánoční dárek za 10 eur a udělejte na Štědrý den nezapomenutelný dojem. Protože jak jsem již řekl; první dojem uděláte jen jednou.