Dobré vědět

Děkujeme vám za návštěvu stránky Beautifulgiftbox.com. Abychom vás oslovili jako česky mluvícího návštěvníka, použili jsme překladatelský program. Proto je možné, že ne všechny věty jsou správně přeloženy. Beautifulgiftbox.com je registrovaná společnost se sídlem v Nizozemsku (obchodní komora: 75941937).

Pokud objednáte do 12:00 v pracovní dny (pondělí - pátek), bude vaše objednávka odeslána ve stejný den s doručovací službou DHL. Dodací lhůta mimo Nizozemsko je 2-4 pracovní dny. Máte dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na Lester@Beautifulgiftbox.com a já odpovím co nejdříve. Nejjednodušší je poslat dotaz v angličtině (nebo holandštině). Odpověď dostanete také v angličtině. Doufám, že díky jednomu z mých dárkových boxů můžu váš dárek také zhodnocovat.

Lester van Egmond | Owner ve společnosti Beautifulgiftbox.com

Svatební dárek černý s bílou mašlí

Svatební dárek černý s bílou mašlí

Svatební dar

Svatba je vždy zvláštní příležitost, kdy je svatební dar vždy na místě. Snoubí se váš přítel a přítelkyně? Byli vaši rodiče manželé 30 let, 40 let, 50 let nebo 60 let? Nebo jen hledáte svatební dárek pro synovce, neteř, strýce nebo tetu? Zábavné a originální svatební dárky najdete na stránce Beautifulgiftbox.com. Originální zásnubní nebo svatební dary se těžko hledají. Protože většina lidí často neví, co je hezké a jedinečné, jen ze zoufalství dávají peníze na svatbu. Pěkný svatební dar není jen o dárku, který si koupíte. Dobrý svatební dárek je prostě krásně zabalený. Na první dojem si lidé často již nevědomky vytvořili celý svůj obraz o lidech nebo předmětech. To platí i pro svatební dar. Když se oženíte a hosté dorazí na svatbu, zabalí se všechny dárky pro svatební pár. Pokud je svatební přání dobře zabalené, dorazíte na tuto příležitost s nejkrásnějším dárkem. Ať už je to svatební den nebo dřevěná, stříbrná nebo zlatá svatba. Vždy dorazíte ve velkém stylu s dobře zabaleným dárkem.

Nemůžete se z nějakého důvodu zúčastnit svatby nebo svatební hostiny? Zašlete svůj dárek přímo do domu novomanželů. Svatební dárek je často doručován zdarma poštou. Tímto způsobem můžete vždy dát novomanželům vědět, že na ně myslíte v tento speciální svatební den. Správný dárek najdete pro všechny na adrese Beautifulgiftbox.com. Není váš jedinečný svatební dar uveden? Pak si svůj svatební dar sestavte sami. Nebo zabalte originál do luxusní dárkové krabičky. Svatební dárkové krabičky jsou k dispozici v různých barvách. Peníze lze také zabalit do dárkové krabičky na svatbu. Nakonec nejde o to, jaký je váš dárek, ale jak ho zabalíte. Protože platí i pro dárek: První dojem, uděláte ho pouze jednou.