Dobre vedieť

Ďakujeme vám za návštevu stránky Beautifulgiftbox.com. Aby sme sa k vám ako slovensky hovoriaci návštevník dostali, použili sme prekladací program. Preto je možné, že nie všetky vety sú správne preložené. Beautifulgiftbox.com je registrovaná spoločnosť so sídlom v Holandsku (obchodná komora: 75941937).

Ak objednáte do 12:00 v pracovných dňoch (pondelok - piatok), vaša objednávka bude odoslaná v ten istý deň s doručovacou službou DHL. Dodacia lehota mimo Holandska je 2-4 pracovné dni. Máš otázky? Neváhajte ma kontaktovať na adrese Lester@Beautifulgiftbox.com a ja odpoviem čo najskôr. Najjednoduchším spôsobom je poslať otázku v angličtine (alebo holandčine). Odpoveď dostanete tiež v angličtine. Dúfam, že vďaka jednému z mojich darčekových boxov môžem zvýšiť hodnotu vášho daru.

Lester van Egmond Majiteľ na adrese Beautifulgiftbox.com

Svadobný darček čierny s bielou mašličkou

Svadobný darček čierny s bielou mašličkou

Svadobný dar

Svadba je vždy zvláštna príležitosť, keď je svadobný dar vždy na mieste. Vydávajú sa váš priateľ a priateľka? Boli vaši rodičia manželia 30 rokov, 40 rokov, 50 rokov alebo 60 rokov? Alebo iba hľadáte svadobný dar pre synovca, neter, strýka alebo tetu? Zábavné a originálne svadobné darčeky nájdete na stránke Beautifulgiftbox.com. Originálne zásnubné alebo svadobné dary sa zháňajú ťažko. Pretože väčšina ľudí často nevie, čo je pekné a jedinečné, zo zúfalstva dajú iba peniaze na svadbu. Pekný svadobný dar nie je len o darčeku, ktorý si kúpite. Dobrý svadobný dar je jednoducho krásne zabalený. Na prvý dojem si ľudia často už nevedomky vytvorili celý svoj obraz o ľuďoch alebo predmetoch. To platí aj pre svadobný dar. Keď sa oženíte a hostia prídu na svadbu, zabalia sa všetky darčeky pre novomanželský pár. Ak je svadobné želanie dobre zabalené, prídete na túto príležitosť s najkrajším darčekom. Či už je to svadobný deň alebo drevená, strieborná alebo zlatá svadba. Vždy dorazíte vo veľkom štýle s dobre zabaleným darčekom.

Nemôžete sa z nejakého dôvodu zúčastniť svadby alebo svadobnej hostiny? Zašlite svoj darček priamo domov novomanželov. Svadobný dar sa často dodáva bezplatne poštou. Týmto spôsobom môžete kedykoľvek dať svadobnému páru vedieť, že o nich premýšľate v tento špeciálny svadobný deň. Správny darček pre každého nájdete na stránke Beautifulgiftbox.com. Nie je uvedený váš jedinečný svadobný dar? Potom si svoj svadobný dar poskladajte sami. Alebo zabalte originál do luxusnej darčekovej krabičky. Svadobné darčekové krabičky sú k dispozícii v rôznych farbách. Peniaze je možné zabaliť aj do darčekovej krabičky na svadbu. Nakoniec nejde o to, aký je váš darček, ale ako ho zabalíte. Pretože platí aj pre darček: Prvý dojem, urobíte ho iba raz.