Hea teada

Täname, et külastasite veebisaiti Beautifulgiftbox.com. Eestikeelse külastajani jõudmiseks oleme kasutanud tõlkeprogrammi. Seetõttu on võimalik, et kõiki lauseid pole õigesti tõlgitud. Beautifulgiftbox.com on registreeritud ettevõte ja asub Hollandis (kaubanduskoda: 75941937).

Kui tellite tööpäeviti enne esmaspäeva (esmaspäevast reedeni), saadetakse teie tellimus samal päeval DHL-i kättetoimetamisteenusega. Tarneaeg väljaspool Madalmaid on 2-4 tööpäeva. Kas teil on küsimusi? Võtke julgelt minuga ühendust aadressil Lester@Beautifulgiftbox.com ja ma vastan esimesel võimalusel. Lihtsaim viis on saata küsimus inglise keeles (või hollandi keeles). Vastuse saate ka inglise keeles. Loodan, et saan teie kingituse ka ühe oma kinkekarbiga väärtuslikumaks muuta.

Lester van Egmond | Omanik aadressil Beautifulgiftbox.com

Sünnipäevakingitus kollane punase vibuga
Sünnipäevakingitus kollane punase vibuga

Sünnipäevakink

Kas otsite oma poiss-sõbrannale originaalset sünnipäevakingitust? Või on see kellegi teise sünnipäev, mida sa väga armastad? Ainulaadse sünnipäevakingituse leidmine pole alati lihtne. Kipume alati ostma samasuguseid kingitusi. Mõelge naiste ehetele, meeste rituaalidele ja lastele mõeldud mänguasjadele. Kas soovite tõesti erinevat sünnipäevakingitust ja pakkisite selle parimal viisil? Siit leiate suurepäraseid sünnipäevakingitusi kõigile, kes soovivad teid originaalsel viisil üllatada. Kas see on teie poiss, sõbranna, isa, ema või laps? Või otsite lihtsalt oma sünnipäevakingiks toredaid näpunäiteid ja ideid? Seejärel heitke pilk veebilehele Beautfifulgiftbox.com. Me ei müü ainult üksikuid kinkekarpe. Oleme konfigureerinud ka talle ja talle täielikud kingitused. Siit leiate originaalsed ideed ideaalse üllatusena poistele ja tüdrukutele. Ainulaadsed kingitused, et oma naist või parimat sõpra originaalsel viisil üllatada. Sest siit leiab ka hullumeelseid huumoriga sünnipäevakingitusi. Kui olete kingituse konfigureerinud enne kella 00.00, saadame selle samal päeval Hollandist. Saadame oma pakid igal tööpäeval, nii et isegi loomingulised viimase hetke sünnipäeva kingitused tarnitakse mõne päeva jooksul. Kas soovite, et sünnipäevakingitus saadetaks sõbrale postiga? See pole probleem. Sisestage sünnipäeva poisi või tüdruku aadress ja ta saab oma kingituse järgmisel päeval posti teel. Saame teie kingituse isegi välismaale saata! Valige parim kingitus igaks sünnipäevaks. Mitte ainult meestele ja naistele, kellest on saanud Aabraham või Saara, vaid ka siis, kui lähenete 30, 40, 50 või 60 aastale. Meil on ideaalne kingitus igale eale. Ja kas teie sünnipäevakinki pole loetletud? Seejärel konfigureerige oma luksuslik kinkekarp. Valige erinevate värvide, täidiste ja kingituste hulgast. Nii on teil alati ideaalne sünnipäevakingitus kõigile meestele, naistele ja lastele. Sest olgem ausad. Sa tahad ka toreda kingitusega oma sünnipäevale jõuda, kas pole?