Hea teada

Täname, et külastasite veebisaiti Beautifulgiftbox.com. Eestikeelse külastajani jõudmiseks oleme kasutanud tõlkeprogrammi. Seetõttu on võimalik, et kõiki lauseid pole õigesti tõlgitud. Beautifulgiftbox.com on registreeritud ettevõte ja asub Hollandis (kaubanduskoda: 75941937).

Kui tellite tööpäeviti enne esmaspäeva (esmaspäevast reedeni), saadetakse teie tellimus samal päeval DHL-i kättetoimetamisteenusega. Tarneaeg väljaspool Madalmaid on 2-4 tööpäeva. Kas teil on küsimusi? Võtke julgelt minuga ühendust aadressil Lester@Beautifulgiftbox.com ja ma vastan esimesel võimalusel. Lihtsaim viis on saata küsimus inglise keeles (või hollandi keeles). Vastuse saate ka inglise keeles. Loodan, et saan teie kingituse ka ühe oma kinkekarbiga väärtuslikumaks muuta.

Lester van Egmond | Omanik aadressil Beautifulgiftbox.com

Sünni kingitus roosa ja valge vibuga

Sünni kingitus roosa ja valge vibuga

Sünnikingitus

Kui kena! Sündis laps. Hurraa, tore kingitus on nüüd korras. Kas see on poiss või tüdruk? Kena rasedusekingi leidmine pole alati lihtne ülesanne. On selgunud, et paljudel inimestel on keeruline leida ainulaadset ja originaalset rasedus- ja sünnituskingitust poiss-sõbrannale. Vanaisa, vanaema, onu, tädi, vennapoja või vennatütrena soovite siiski osta esimesele lapsele toreda sünnituskingi. Või saabuge originaalse kingitusega armulauaks, ristimiseks või beebi dušši pidamiseks. Ja kui olete leidnud õige kingituse, on tore, kui see on ka taskukohane.

Eri hetkedeks on spetsiaalsed sünnituskingitused. Esimesel juhul otsite kingitust sõpradele, kes on just rasedaks jäänud. Neid nimetatakse ka "hurraa rasedateks kingitusteks". Või on tulevased vanemad endiselt rasedad ja peaaegu sünnitusjärgsed? Rasedus on väga ilus. Kuid seda võib mõnikord kogeda väga erinevalt. Mõned tulevased vanemad kogevad väga rasket rasedust ja teavad, et raske sünnitus on kohe käes. Siis tahaksite neid julgustada. Kena kingitus võib asju tohutult kirgastada.

Teine hetk on see, kui värsked vanemad on just sündinud oma vastsündinud lapse. Sel hetkel on kõige raskem periood möödas ja isa, ema ja laps peavad möödunud perioodist taastuma. Nende toetamiseks otsivad nad sageli puusa- ja lõbusaid sünnituskingitusi. Praegune või olevik pakub alati tuge ja kaastunnet. Suure nõudlusega on isikupärased lapse nimega puidust sünnituskingitused. Seda peetakse lõbusaks ja originaalseks, kuid see töötab sageli teisiti. Nii nagu inimesed, kes teineteist esimest korda näevad, on ka kingitus esmamulje kohta. Esimene mulje määrab suuresti selle, mida kingisaaja teie kingitusest arvab. Pole tähtis, kas teie sünnituskink on suur, väike, kallis või hea hinnaga. Niikaua kui teie raseduskingitus algselt pakendatud.

Veebilehelt Beautifulgiftbox.com leiate toredaid sünnituskinke ja soodsa hinnaga sünnituspakette. Meie kingitustega jätate alati hea mulje armulaudadel, ristimistel, beebiduššidel ja sünnituspidudel. Kas õiget rasedus- ja sünnituskinki pole teile kui vanaisale, vanaemale, onule või tädile, onupojale, õetütrele, õemehele või õele? Seejärel pange ise rasedakink kokku. Raseduskingitusi saate saata ka otse sünnipäevalapse või -tüdruku aadressile. Saadame teie kingituse otse nende koju Hollandist posti teel samal päeval. Sest olenemata sellest, kas olete vend, õde, nõbu või õetütar. Alati on tore saabuda peole toreda sünnikingiga. Sest ka rasedus- ja sünnituskingi puhul kehtib järgmine: Esimene mulje, et teete selle ainult üks kord.