Hea teada

Täname, et külastasite veebisaiti Beautifulgiftbox.com. Eestikeelse külastajani jõudmiseks oleme kasutanud tõlkeprogrammi. Seetõttu on võimalik, et kõiki lauseid pole õigesti tõlgitud. Beautifulgiftbox.com on registreeritud ettevõte ja asub Hollandis (kaubanduskoda: 75941937).

Kui tellite tööpäeviti enne esmaspäeva (esmaspäevast reedeni), saadetakse teie tellimus samal päeval DHL-i kättetoimetamisteenusega. Tarneaeg väljaspool Madalmaid on 2-4 tööpäeva. Kas teil on küsimusi? Võtke julgelt minuga ühendust aadressil Lester@Beautifulgiftbox.com ja ma vastan esimesel võimalusel. Lihtsaim viis on saata küsimus inglise keeles (või hollandi keeles). Vastuse saate ka inglise keeles. Loodan, et saan teie kingituse ka ühe oma kinkekarbiga väärtuslikumaks muuta.

Lester van Egmond | Omanik aadressil Beautifulgiftbox.com

Pulmakink must valge vibuga

Pulmakink must valge vibuga

Pulmakink

Pulmad on alati eriline sündmus, kus pulmakink on alati paigas. Kas teie poiss-sõber ja sõbranna abielluvad? Kas teie vanemad on olnud abielus 30 aastat, 40 aastat, 50 aastat või 60 aastat? Või otsite lihtsalt õepojale, õetütrele, onule või tädile pulmakinki? Lõbusate ja originaalsete pulmakinkide saamiseks võite minna saidile Beautifulgiftbox.com. Originaalseid kihlus- või pulmakinke on raske leida. Kuna enamik inimesi ei tea sageli, mis on tore ja ainulaadne, annavad nad meeleheitest lihtsalt pulmadeks raha. Tore pulmakink pole ainult ostetud kingitus. Hea pulmakink on lihtsalt kaunilt pakendatud. Esmamulje järgi on inimesed sageli juba kogu oma pildi alateadlikult inimestest või objektidest kujundanud. See kehtib ka pulmakingi kohta. Kui abiellute ja külalised saabuvad pulma, pakitakse kõik pruutpaari kingitused. Kui pulmasoov on hästi pakitud, jõuate sündmusele kõige ilusama kingitusega. Olgu selleks pulmapäev või puust, hõbedast või kullast pulm. Saabud alati stiilselt hästi pakendatud kingitusega.

Kas te ei saa mingil põhjusel pulmas või pulmapeol osaleda? Saada oma kingitus otse pruutpaari koju. Pulmakink toimetatakse sageli posti teel tasuta kohale. Nii saate alati pruutpaarile teada anda, et mõtlete nende üle sellel erilisel pulmapäeval. Õige kingituse leiate kõigile aadressilt Beautifulgiftbox.com. Kas teie ainulaadset pulmakinki pole loetletud? Seejärel pange pulmakink ise kokku. Või pakkige oma originaal luksusesse kinkekarpi. Pulmade kinkekarbid on saadaval erinevates värvides. Raha saab pakkida ka pulmade kinkekarpi. Lõppkokkuvõttes pole asi selles, milline on teie kingitus, vaid selles, kuidas te selle pakendate. Sest kehtib ka kingituse puhul: esmamulje jätate selle vaid üks kord.