Dobrze wiedzieć

Dziękujemy za odwiedzenie Beautifulgiftbox.com. Aby dotrzeć do Ciebie jako polskojęzycznego gościa, skorzystaliśmy z programu tłumaczeniowego. Dlatego możliwe jest, że nie wszystkie zdania są poprawnie przetłumaczone. Beautifulgiftbox.com jest zarejestrowaną firmą z siedzibą w Holandii (Izba Handlowa: 75941937).

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12:00 w dni robocze (od poniedziałku do piątku), Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia kurierem DHL. Czas dostawy poza Holandię to 2-4 dni robocze. Czy masz pytania? Zapraszam do kontaktu pod adresem Lester@Beautifulgiftbox.com, a ja odpowiem tak szybko, jak to możliwe. Najłatwiej jest wysłać pytanie w języku angielskim (lub holenderskim). Otrzymasz również odpowiedź w języku angielskim. Mam nadzieję, że jedno z moich pudełek upominkowych sprawi, że Twój prezent stanie się bardziej wartościowy.

Lester van Egmond | Właściciel w Beautifulgiftbox.com

Prezent urodzinowy żółty z czerwoną kokardką
Prezent urodzinowy żółty z czerwoną kokardką

Prezent urodzinowy

Szukasz oryginalnego prezentu urodzinowego dla swojego chłopaka lub dziewczyny? A może to urodziny kogoś innego, które bardzo kochasz? Znalezienie wyjątkowego prezentu urodzinowego nie zawsze jest łatwe. Zwykle kupujemy zawsze ten sam rodzaj prezentu. Pomyśl o biżuterii dla kobiet, rytuałach dla mężczyzn i zabawkach dla dzieci. Czy naprawdę chcesz inny prezent urodzinowy i zapakowałeś go w najlepszy sposób? Tutaj znajdziesz wspaniałe prezenty urodzinowe dla każdego, kto chce Cię zaskoczyć w oryginalny sposób. Czy to twój chłopak, dziewczyna, ojciec, matka czy dziecko? A może po prostu szukasz świetnych wskazówek i pomysłów na prezent urodzinowy? W takim razie spójrz na Beautfifulgiftbox.com. Nie sprzedajemy tylko pojedynczych pudełek na prezenty. Skonfigurowaliśmy również kompletne prezenty dla niego i dla niej. Znajdziesz tutaj oryginalne pomysły jako doskonałą niespodziankę dla chłopców i dziewczynek. Wyjątkowe prezenty, które w oryginalny sposób zaskoczą żonę lub najlepszego przyjaciela. Bo tu też można znaleźć szalone prezenty urodzinowe z humorem. Jeśli skonfigurowałeś prezent przed 12:00, wyślemy go tego samego dnia z Holandii. Wysyłamy nasze paczki każdego dnia roboczego, więc nawet kreatywne prezenty urodzinowe na ostatnią chwilę zostaną dostarczone w ciągu kilku dni. Czy chciałbyś, aby prezent urodzinowy został dostarczony do znajomego pocztą? To nie jest problem. Wpisz adres urodzinowego chłopca lub dziewczynki, a następnego dnia otrzyma prezent pocztą. Możemy nawet wysłać Twój prezent za granicę! Wybierz najlepszy prezent na każde urodziny. Nie tylko dla mężczyzn i kobiet, którzy zostali Abrahamem lub Sarą, ale także, gdy zbliżasz się do 30, 40, 50 lub 60 lat. Mamy idealny prezent dla każdego wieku. A czy Twojego prezentu urodzinowego nie ma na liście? Następnie skonfiguruj swoje luksusowe pudełko upominkowe. Wybierz spośród różnych kolorów, wypełnień i prezentów. W ten sposób zawsze masz idealny prezent urodzinowy dla wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci. Ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy. Chcesz też przyjechać z ładnym prezentem na urodziny, prawda?