Dobré vědět

Děkujeme vám za návštěvu stránky Beautifulgiftbox.com. Abychom vás oslovili jako česky mluvícího návštěvníka, použili jsme překladatelský program. Proto je možné, že ne všechny věty jsou správně přeloženy. Beautifulgiftbox.com je registrovaná společnost se sídlem v Nizozemsku (obchodní komora: 75941937).

Pokud objednáte do 12:00 v pracovní dny (pondělí - pátek), bude vaše objednávka odeslána ve stejný den s doručovací službou DHL. Dodací lhůta mimo Nizozemsko je 2-4 pracovní dny. Máte dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na Lester@Beautifulgiftbox.com a já odpovím co nejdříve. Nejjednodušší je poslat dotaz v angličtině (nebo holandštině). Odpověď dostanete také v angličtině. Doufám, že díky jednomu z mých dárkových boxů můžu váš dárek také zhodnocovat.

Lester van Egmond | Owner ve společnosti Beautifulgiftbox.com

Narozeninový dárek žlutý s červenou mašlí
Narozeninový dárek žlutý s červenou mašlí

Narozeninový dárek

Hledáte originální dárek k narozeninám pro svého přítele nebo přítelkyni? Nebo máte narozeniny někoho jiného, co máte moc rádi? Najít jedinečný dárek k narozeninám není vždy snadné. Máme tendenci kupovat vždy stejný druh dárku. Přemýšlejte o špercích pro ženy, rituálech pro muže a hračkách pro děti. Opravdu chcete jiný dárek k narozeninám a zabalili jste ho co nejlépe? Zde najdete skvělé dárky k narozeninám pro každého, kdo vás chce originálním způsobem překvapit. Je to váš přítel, přítelkyně, otec, matka nebo dítě? Nebo jen hledáte skvělé tipy a nápady na svůj narozeninový dárek? Pak se podívejte na Beautfifulgiftbox.com. Neprodáváme jen jednotlivé dárkové krabičky. Také jsme nakonfigurovali kompletní dárky pro něj a pro ni. Zde najdete originální nápady jako dokonalé překvapení pro chlapce a dívky. Jedinečné dárky, které originálně překvapí vaši manželku nebo nejlepšího přítele. Protože bláznivé narozeninové dárky s humorem najdete také zde. Pokud jste nakonfigurovali dárek do 12:00, odešleme jej ve stejný den z Nizozemska. Naše balíčky zasíláme každý pracovní den, takže i kreativní dárky k narozeninám na poslední chvíli budou doručeny za pár dní. Přejete si, aby vám byl přítelem doručen dárek k narozeninám poštou? To není problém. Zadejte adresu narozeninového chlapce nebo dívky a následující den obdrží svůj dárek poštou. Můžeme dokonce poslat váš dárek do zahraničí! Vyberte si nejlepší dárek pro každé narozeniny. Nejen pro muže a ženy, kteří se stali Abrahamem nebo Sárou, ale také s přiblížením k 30, 40, 50 nebo 60 let. Máme perfektní dárek pro každý věk. A není váš narozeninový dárek uveden? Poté nakonfigurujte svou luxusní dárkovou krabičku. Vyberte si z různých barev, výplní a dárků. Tímto způsobem máte vždy perfektní narozeninový dárek pro všechny muže, ženy a děti. Protože přiznejme si to. Chcete také dorazit s pěkným dárkem k narozeninám, že?