Dobre vedieť

Ďakujeme vám za návštevu stránky Beautifulgiftbox.com. Aby sme sa k vám ako slovensky hovoriaci návštevník dostali, použili sme prekladací program. Preto je možné, že nie všetky vety sú správne preložené. Beautifulgiftbox.com je registrovaná spoločnosť so sídlom v Holandsku (obchodná komora: 75941937).

Ak objednáte do 12:00 v pracovných dňoch (pondelok - piatok), vaša objednávka bude odoslaná v ten istý deň s doručovacou službou DHL. Dodacia lehota mimo Holandska je 2-4 pracovné dni. Máš otázky? Neváhajte ma kontaktovať na adrese Lester@Beautifulgiftbox.com a ja odpoviem čo najskôr. Najjednoduchším spôsobom je poslať otázku v angličtine (alebo holandčine). Odpoveď dostanete tiež v angličtine. Dúfam, že vďaka jednému z mojich darčekových boxov môžem zvýšiť hodnotu vášho daru.

Lester van Egmond Majiteľ na adrese Beautifulgiftbox.com

Darček k narodeninám žltá s červenou mašľou
Darček k narodeninám žltá s červenou mašľou

Narodeninový darček

Hľadáte originálny darček k narodeninám pre svojho priateľa alebo priateľku? Alebo sú to narodeniny niekoho iného, ktoré veľmi miluješ? Nájsť jedinečný darček k narodeninám nie je vždy ľahké. Máme tendenciu kupovať vždy rovnaký druh darčekov. Myslite na šperky pre ženy, rituály pre mužov a hračky pre deti. Naozaj chcete iný darček k narodeninám a zabalili ste ho najlepšie? Nájdete tu skvelé narodeninové darčeky pre každého, kto vás chce originálnym spôsobom prekvapiť. Je to váš priateľ, priateľka, otec, matka alebo dieťa? Alebo hľadáte iba skvelé tipy a nápady na svoj narodeninový darček? Potom sa pozrite na Beautfifulgiftbox.com. Nepredávame iba jednotlivé darčekové krabičky. Konfigurovali sme tiež kompletné darčeky pre neho a pre ňu. Tu nájdete originálne nápady ako dokonalé prekvapenie pre chlapcov a dievčatá. Jedinečné darčeky, ktorými originálne prekvapíte svoju manželku alebo najlepšiu kamarátku. Pretože šialené narodeninové darčeky s humorom nájdete aj tu. Ak ste darček nakonfigurovali do 12:00, odošleme ho v ten istý deň z Holandska. Naše balíčky zasielame každý pracovný deň, takže aj kreatívne narodeninové darčeky na poslednú chvíľu budú doručené za pár dní. Prajete si doručiť darček k narodeninám vášmu priateľovi poštou? To nie je žiadny problém. Zadajte adresu narodeninového chlapca alebo dievčaťa a nasledujúci deň dostane svoj darček poštou. Váš darček môžeme poslať aj do zahraničia! Vyberte si najlepší darček na každé narodeniny. Nielen pre mužov a ženy, ktorí sa stali Abrahámom alebo Sárou, ale aj keď sa priblížite k 30 rokom, 40 rokom, 50 rokom alebo 60 rokom. Máme perfektný darček pre každý vek. A nie je váš narodeninový darček uvedený? Potom nakonfigurujte svoju luxusnú darčekovú krabičku. Vyberte si z rôznych farieb, výplní a darčekov. Takto máte vždy perfektný narodeninový darček pre všetkých mužov, ženy a deti. Pretože priznajme si to. Chcete prísť aj s pekným darčekom k narodeninám, však?