Valige kinkekarp
allpool ja konfigureerige


Hea teada

Täname, et külastasite veebisaiti Beautifulgiftbox.com. Eestikeelse külastajani jõudmiseks oleme kasutanud tõlkeprogrammi. Seetõttu on võimalik, et kõiki lauseid pole õigesti tõlgitud. Beautifulgiftbox.com on registreeritud ettevõte ja asub Hollandis (kaubanduskoda: 75941937).

Kui tellite tööpäeviti enne esmaspäeva (esmaspäevast reedeni), saadetakse teie tellimus samal päeval DHL-i kättetoimetamisteenusega. Tarneaeg väljaspool Madalmaid on 2-4 tööpäeva. Kas teil on küsimusi? Võtke julgelt minuga ühendust aadressil Lester@Beautifulgiftbox.com ja ma vastan esimesel võimalusel. Lihtsaim viis on saata küsimus inglise keeles (või hollandi keeles). Vastuse saate ka inglise keeles. Loodan, et saan teie kingituse ka ühe oma kinkekarbiga väärtuslikumaks muuta.

Lester van Egmond | Omanik aadressil Beautifulgiftbox.com

Kinkekarp must ja valge vibuga

Kinkekarp must ja valge vibuga

Kinkekarp helesinine tumesinise lindiga

Kinkekarp helesinine tumesinise lindiga

Kinkekarp kollane lillakaarega

Kinkekarp kollane lillakaarega


Millised on kinkekarbi funktsioonid ja eelised?

Kinkekarpe pakutakse üha enam poodides ja Internetis. Turul on ilusad ja kvaliteetsed kinkekarbid. Ja ometi valime sageli ikkagi lihtsa kinkepaki. Millised on kinkekarbi funktsioonid ja eelised?

Mis on kinkekarp?

Enne kinkekarbi omaduste ja eeliste arutamist peame kõigepealt mõistma mõistet. Sõna „kinkekarp” kirjeldab Cambridge'i sõnaraamat järgmiselt: dekoratiivkarp kingituse panemiseks.

Kinkekarbi määratlust kirjeldaksime järgmiselt:

Kinkekarp on vastupidav kandiline karp, kuhu saab kingituse pakkida. Erinevalt pakkepaberist annab kinkekarp kingitusele tugevuse ja kaitse. Kinkekarp on mõeldud kingituse väärtuse suurendamiseks.

Pakkepaber või kinkekarp?

Kinkekarpi kasutati algselt kallite kingituste jaoks. Tootjate sõnul pakitakse kingitus kinkekarpi elegantsemalt kui pakkepaberisse. Nad väidavad isegi, et kinkekarp on kingituse jaoks mõttekam ja see suurendab kingituse väärtust.

Milleks saan kinkekarpi kasutada?

Kui varem kasutati kinkekarpi ainult kallite kingituste jaoks, siis nüüd pole kingi hind enam määrav. Kinkekarpi kasutatakse igasuguste kingituste jaoks. Täna kasutatakse kinkekarpi kallite ja odavate kingituste jaoks. Mõelge näiteks lilledele, ehetele, sularaharahale, šokolaadile või kaisukarudele.

Miks peaksin kinkekarbi ostma?

Kinkekarbi suurim eelis on kvaliteet. Kinkekarbi üks põhifunktsioone on kaitse. Hea polsterdusega kinkekarp kaitseb kinki teel olles raputamise, lekkimise, päikesevalguse ja niiskuse eest. Paljud tootjad võtavad neid kaitsenõudeid tootmisprotsessi alguses arvesse.

Kingituse väärtuse suurendamiseks ostetakse kinkekarbid. Lisaks sellele, et kinkekarp on elegantsem kui pakkepaber, pakub kinkekarp kingitusele tugevust ja kaitset. Kinkekarbid on peaaegu alati taaskasutatavad ja seetõttu säästlikumad kui pakkepaber.

Kust saab kinkekarpi osta?

Luksuslikke kinkekarpe müüakse aadressil Beautifulgiftbox.com. Konfigureerige oma kinkekarp ja valige erinevate värvide hulgast.


Allikad
Cambridge Dictionary
Miks kingituste pakkimine on sama oluline kui kingitus ise
Millised on kinkekarbi funktsioonid ja eelised?

Ka huvitav
10 põhjust, miks kinkekarp on teie kingituse jaoks parim kinkepakkimine