Kuidas on kena raha kinkida?

Raha saate kena kingitusena kinkida, pakkides selle kinkekarpi. Kinkekarp on ametlikult mõeldud igasuguste kingituste pakkimiseks. Seetõttu on kinkekarp ideaalne raha originaalseks kinkimiseks.

Kuidas on kena raha kinkida?

Sa tead seda. Teid kutsutakse pulma, sünnipäevale või mõnele muule peole. Kirjakasti saate toreda kutse, kus on kirjas kellaaeg, kuupäev ja asukoht. Kirja lõpus on kinkenipp: raha. Enamasti on kõnealusel peol kinkelaud ja kirjakast. Kirjakast on mõeldud siis sinna paigutama kõik ümbrikud, milles on raha. See on sageli suur kirjakast. Sünnipäevalaps loodab selle kirjakasti võimalikult palju täita.

Peo lõpus tühjendatakse postkast ja kingitused kingilaual viiakse koju. Kuid oletame, et kõik annavad raha. Siis saab igaühe sünnipäevatüdruk ümbriku rahaga. Kinkelaud jääb tühjaks ja sageli ei tea peo tähistaja isegi seda, kui palju ta on kellelt saanud. Aeg muutusteks.

Andke raha originaalsel viisil

Kujutage nüüd ette teist olukorda: saate sama kutse pulma, pulma või sünnipäevale. Igaüks saabub sellise igava ümbrikuga. Aga mitte sina. Annate oma raha kingituseks lõbusalt, eriliselt ja ainulaadsel viisil. Kingituste ümbrises raha originaalsel viisil. Te olete ainus, kes tuleb sisse luksusliku kinkekarbiga. Sest jah, pole tähtis, millise kingituse teete. See on teie kingituse esmamulje kohta. Kleepite kenasti kingiotsa külge. Kuid sisse astudes üllatate sünnipäeva tüdrukut. Ta armastab saada midagi muud kui ümbrik. Tulete tõesti oma kingitusega sisse. Kõik vaatavad sind, sest kinkenipp oli raha, eks?

Teie kingitus on eriline ja ei lähe sellesse igavasse postkasti. Sest see lihtsalt ei sobi ja teie kingitus on selleks liiga ilus ja originaalne. Teie kingitus asetatakse kinkelauale. Kus kõik seda näevad.

Kuidas kinkida raha?

Siin on näpunäide ja idee: aadressil Beautifulgiftbox.com saate kokku panna luksuslikud kinkekarbid soovitud värvides. Samuti saate valida oma kingitusele kõige paremini sobiva täidise tüübi. Ja kas soovite tasuta saatmist? Seejärel tellige eelolevateks puhkusteks veel paar. Kinkekarp on alati tore kingitus. Ja siis on teil tasuta saatmine.

Kinkekarbis jagate arved ja täidised. Saate selle ise teha erinevateks vormideks ja lasta oma loovusel vabalt joosta. Tehke oma kingitus täpselt nii, nagu soovite. Lõppkokkuvõttes jõuate peole parima kingitusega. Sünnipäevalaps saab raha ja teil on parim sissepääs.


Konfigureerige oma luksuslik kinkekarp