Hea teada

Täname, et külastasite veebisaiti Beautifulgiftbox.com. Eestikeelse külastajani jõudmiseks oleme kasutanud tõlkeprogrammi. Seetõttu on võimalik, et kõiki lauseid pole õigesti tõlgitud. Beautifulgiftbox.com on registreeritud ettevõte ja asub Hollandis (kaubanduskoda: 75941937).

Kui tellite tööpäeviti enne esmaspäeva (esmaspäevast reedeni), saadetakse teie tellimus samal päeval DHL-i kättetoimetamisteenusega. Tarneaeg väljaspool Madalmaid on 2-4 tööpäeva. Kas teil on küsimusi? Võtke julgelt minuga ühendust aadressil Lester@Beautifulgiftbox.com ja ma vastan esimesel võimalusel. Lihtsaim viis on saata küsimus inglise keeles (või hollandi keeles). Vastuse saate ka inglise keeles. Loodan, et saan teie kingituse ka ühe oma kinkekarbiga väärtuslikumaks muuta.

Lester van Egmond | Omanik aadressil Beautifulgiftbox.com

Punase vibuga jõulukink kuld

Punase vibuga jõulukink kuld

Jõulukinke talle ja talle

2021. aasta jõulud on kohe ukse ees! Nendel aegadel oleme valmis soojaks koosviibimiseks sõprade ja perega ning kõige lõpuks ka toredateks jõulukinkideks! Kas otsite oma isale, emale, poiss-sõbrannale või sõbrannale kena jõulukingi? Veebisaidil Beautifulgiftbox.com oleme teie jõuluüllatuseks kokku pannud parimad jõulukingitused. Ükskõik, kas otsite jõulukinki oma vennale, õele, isale, emale, vanaisale või vanaemale. Meilt leiate kõige toredamad ja naljakamad jõulukinke. Kõigile meeldib jõululaupäeval kohale jõuda erilise ja originaalse kingitusega. See loob hea õhkkonna 24. ja 25. detsembri jõulude ajal. Kõigile peaks olema kena jõulukink. Tore jõulukink oma töötajatele, appidele või beebile. Sellepärast on meie valikus mõned originaalsed ja ainulaadsed jõulukingitused lapsele alates aastast kuni 60 aasta vanaisade ja vanaemadeni. Ja ometi pole alati oluline, millist jõulukinki ostate. Ka jõulukink või üllatus peaks kena välja nägema. Kõige populaarsemad jõulukingitused on ehted ja parfüümid meestele ja naistele. Eriti lastele ostetakse mänguasju. Seetõttu meeldib paljudele kinkida neile poistele, tüdrukutele, meestele ja naistele midagi muud. Kas soovite sellele üllatusõhtule jõuda toreda kingitusega? Ja kas te ei soovi oma jõulukingi isetegemist teha? Pange siis siin kokku oma ainulaadne jõulukink. Kuna meie jõulupakid erinevad tavalisematest kingitustest, on meie jõulukinkid ainulaadsed ja originaalsed. Valige ka eksklusiivne, viimase hetke ja romantiline jõulukink. Kas soovite saata kellelegi toreda jõulukingi või saata jõulusoovi postiga? See on ka võimalik. Sisestage selle inimese aadress, keda soovite üllatada ja me toimetame teie jõulukingi otse õigele aadressile. Soovi korral saadame teie jõulukingi isegi välismaale. Jõulukingid toimetatakse järgmisel päeval Hollandisse. Nii on teil võimalus pühade ajal kedagi eemalt üllatada. See on ideaalne, kui te ei saa neid üles otsida. Osta kõige ilusam jõulukink või pane oma jõulukink kokku 10 euro eest ja jäta jõululaupäeval unustamatu mulje. Sest nagu ma enne ütlesin; esimene mulje jätate ainult ühe korra.