Hediye olarak para vermenin güzel bir yolu nedir?

Parayı hediye kutusunda paketleyerek güzel bir hediye olarak verebilirsiniz. Bir hediye kutusu resmi olarak her türlü hediyeyi paketlemek için tasarlanmıştır. Bu yüzden orijinal bir şekilde para vermek için bir hediye kutusu idealdir.

Bunu biliyorsun. Bir düğüne, doğum gününe veya başka bir partiye davetlisiniz. Posta kutusunda saati, tarihi ve yeri içeren güzel bir davet alacaksınız. Mektubun sonunda bir hediye ipucu var: para. Çoğu durumda, söz konusu partide bir hediye masası ve bir posta kutusu vardır. Posta kutusu daha sonra içinde para olan tüm zarfları koymaya yöneliktir. Bu genellikle büyük bir posta kutusudur. Doğum günü kızı bu mektup kutusunu olabildiğince doldurmayı umuyor.

Parti sonunda posta kutusu boşaltılır ve hediye masasındaki hediyeler eve götürülür. Ama herkesin para verdiğini varsayalım. Sonra herkesin doğum günü kızı içinde para olan bir zarf alır. Hediye masası boş kalır ve genellikle parti kutlaması kimden ne kadar aldığını bile bilmez. Değişim zamanı.

Orijinal bir şekilde para verin

Şimdi ikinci durumu hayal edin: Bir düğüne, düğüne veya doğum gününe aynı daveti alıyorsunuz. Herkes çok sıkıcı bir zarfla gelir. Ama sen değil. Paranızı eğlenceli, özel ve benzersiz bir şekilde hediye ediyorsunuz. Orijinal bir şekilde hediye paketi yaparsınız. Lüks bir hediye kutusu ile gelen tek kişi sizsiniz. Çünkü evet, hangi hediyeyi verdiğiniz önemli değil. Hediyenizin ilk izlenimiyle ilgili. Hediye ipucuna özenle yapışırsınız. Ama içeri girdiğinde doğum günü kızına sürpriz yaparsın. Zarftan başka bir şey almayı seviyor. Gerçekten hediyenle geliyorsun. Herkes sana bakıyor çünkü bahşiş paraydı, değil mi?

Hediyeniz özeldir ve o sıkıcı posta kutusuna girmez. Çünkü ona uymuyor ve hediyen bunun için çok güzel ve orijinal. Hediyeniz hediye masasına yerleştirilecektir. İçgörü. Herkesin görebileceği bir yer.

Hediye olarak nasıl para verilir?

İşte size bir ipucu ve bir fikir: Beautifulgiftbox.com'da istediğiniz renklerde lüks hediye kutularını bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca hediyenize en uygun dolgu türünü de seçebilirsiniz. Ve ücretsiz kargo istiyor musunuz? Ardından, yaklaşan durumlar için birkaç tane daha sipariş edin. Bir hediye kutusu her zaman güzel bir hediyedir. Ve sonra ücretsiz gönderiminiz var.

Hediye kutusunda faturaları ve dolguyu bölüyorsunuz. DIY'yi farklı şekillere katlayabilir ve yaratıcılığınızın serbest kalmasına izin verebilirsiniz. Hediyeni tam olarak istediğin gibi yap. Nihayetinde en güzel hediyeyle partiye varırsınız. Doğum günü kızı para alır ve en iyi girişe sahip olursunuz.

Lüks hediye kutunuzu yapılandırın