Configure

Gera žinoti

Dėkojame, kad lankėtės Beautifulgiftbox.com. Norėdami pasiekti jus, kaip lietuviškai kalbančią lankytoją, naudojome vertimo programą. Todėl gali būti, kad ne visi sakiniai yra teisingai išversti. „Beautifulgiftbox.com“ yra registruota įmonė, įsikūrusi Olandijoje (prekybos rūmai: 75941937).

Darbo dienomis (pirmadieniais – penktadieniais) užsisakius iki 12 val., Užsakymas bus išsiųstas tą pačią dieną su DHL pristatymo paslauga. Pristatymo laikas už Olandijos ribų yra 2-4 darbo dienos. Ar turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su manimi adresu Lester@Beautifulgiftbox.com ir aš atsakysiu kuo greičiau. Lengviausias būdas yra nusiųsti klausimą anglų kalba (arba olandų kalba). Atsakymą gausite ir anglų kalba. Tikiuosi, kad padarysiu jūsų dovaną vertingesnę su viena iš mano dovanų dėželių.

Lesteris van Egmondas „Beautifulgiftbox.com“ savininkas

Gimtadienio dovana geltona su raudonu lanku

 
 

Gimtadienio dovana

Ieškote originalios gimtadienio dovanos savo vaikinui ar draugei? O gal tai kažkieno gimtadienis, kurį tu labai myli? Ne visada lengva rasti unikalią gimtadienio dovaną. Mes linkę visada pirkti tos pačios rūšies dovanas. Pagalvokite apie papuošalus moterims, ritualus vyrams ir žaislus vaikams. Ar tikrai norite kitokios gimtadienio dovanos ir kuo geriau ją supakavote? Čia rasite puikių gimtadienio dovanų tiems, kurie nori jus nustebinti originaliai. Ar tai tavo vaikinas, mergina, tėvas, motina ar vaikas? O gal tiesiog ieškote puikių patarimų ir idėjų gimtadienio dovanai? Tada pažvelkite į Beautfifulgiftbox.com. Parduodame ne tik atskiras dovanų dėžutes. Taip pat sukonfigūravome jam ir jai dovanų. Čia rasite originalių idėjų kaip puikią staigmeną berniukams ir mergaitėms. Unikalios dovanos originaliai nustebins žmoną ar geriausią draugą. Nes čia galima rasti ir pašėlusių gimtadienio dovanų su humoru. Jei sukonfigūravote dovaną iki 12:00 val., Tą pačią dieną ją išsiųsime iš Olandijos. Siuntas siunčiame kiekvieną darbo dieną, todėl net kūrybingos paskutinės minutės gimtadienio dovanos bus pristatytos per kelias dienas. Ar norėtumėte, kad gimtadienio dovana būtų pristatyta draugui paštu? Tai nėra problema. Įveskite gimtadienio berniuko ar mergaitės adresą, ir kitą dieną jis gaus savo dovaną paštu. Mes netgi galime išsiųsti jūsų dovaną į užsienį! Pasirinkite geriausią dovaną kiekvienam gimtadieniui. Ne tik vyrams ir moterims, tapusiems Abraomu ar Sara, bet ir artėjant 30, 40, 50 ar 60 metų. Mes turime puikią dovaną kiekvienam amžiui. O ar jūsų gimtadienio dovana neįtraukta į sąrašą? Tada sukonfigūruokite prabangių dovanų dėžutę. Pasirinkite iš įvairių spalvų, įdarų ir dovanų. Tokiu būdu jūs visada turite puikią gimtadienio dovaną visiems vyrams, moterims ir vaikams. Nes pripažinkime. Jūs taip pat norite atvykti su gražia dovana per savo gimtadienį, ar ne?