Configure

Gera žinoti

Dėkojame, kad lankėtės Beautifulgiftbox.com. Norėdami pasiekti jus, kaip lietuviškai kalbančią lankytoją, naudojome vertimo programą. Todėl gali būti, kad ne visi sakiniai yra teisingai išversti. „Beautifulgiftbox.com“ yra registruota įmonė, įsikūrusi Olandijoje (prekybos rūmai: 75941937).

Darbo dienomis (pirmadieniais – penktadieniais) užsisakius iki 12 val., Užsakymas bus išsiųstas tą pačią dieną su DHL pristatymo paslauga. Pristatymo laikas už Olandijos ribų yra 2-4 darbo dienos. Ar turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su manimi adresu Lester@Beautifulgiftbox.com ir aš atsakysiu kuo greičiau. Lengviausias būdas yra nusiųsti klausimą anglų kalba (arba olandų kalba). Atsakymą gausite ir anglų kalba. Tikiuosi, kad padarysiu jūsų dovaną vertingesnę su viena iš mano dovanų dėželių.

Lesteris van Egmondas „Beautifulgiftbox.com“ savininkas

Gimimo dovana rožinė su baltu lanku

 
 

Gimimo dovana

Kaip miela! Gimė kūdikis. Valio, graži dovana dabar yra tinkama. Ar tai berniukas, ar mergaitė? Ne visada lengva rasti gražią motinystės dovaną. Paaiškėjo, kad daugeliui žmonių sunku rasti unikalią ir originalią motinystės dovaną vaikinui ir draugei. Kaip senelis, močiutė, dėdė, teta, sūnėnas ar dukterėčia vis tiek norite nusipirkti gražią motinystės dovaną pirmam vaikui. Arba atvykite su originalia dovana bendrystei, krikštynoms ar kūdikio dušui. Kai rasite tinkamą dovaną, malonu, jei ji taip pat prieinama.

Skirtingoms akimirkoms yra specialios motinystės dovanos. Ankstyviausiu atveju jūs ieškote dovanos ką tik pastojusiems draugams. Tai dar vadinama „urau nėščiosioms dovanoms“. O gal būsimi tėvai vis dar nėščia ir beveik laukia? Nėštumas yra labai gražus. Bet tai kartais galima patirti labai skirtingai. Kai kurie būsimi tėvai patiria labai sunkų nėštumą ir žino, kad neišvengiamas sunkus gimdymas. Tada norėtumėte juos paskatinti. Graži dovana gali labai praskaidrinti dalykus.

Kitas momentas yra tai, kai naujieji tėvai ką tik pagimdė savo naujagimį. Šiuo metu sunkiausias laikotarpis yra pasibaigęs, o tėvas, motina ir vaikas turi atsigauti po praėjusio laikotarpio. Norėdami juos paremti, jie dažnai ieško klubiškų ir linksmų motinystės dovanų. Dabartis ar dabartis visada teikia paramą ir užuojautą. Asmeninės motinystės dovanos iš medžio su vaiko vardu yra labai paklausios. Tai vertinama kaip linksma ir originalu, tačiau ji dažnai veikia kitaip. Kaip ir žmonės, kurie pirmą kartą matosi, taip ir dovana yra apie pirmą įspūdį. Pirmasis įspūdis daugiausia lemia tai, ką apie jūsų dovaną manys gavėjas. Nesvarbu, ar jūsų motinystės dovana yra didelė, maža, brangi ar gera kaina. Tol, kol jūsų motinystės dovana, kokia buvo iš pradžių supakuota.

Tinklalapyje Beautifulgiftbox.com rasite puikių motinystės dovanų ir motinystės paketų, kurie yra prieinami. Naudodamiesi mūsų dovanomis, jūs visada paliekate gerą įspūdį bendrystėse, krikštynose, kūdikių dušuose ir gimdymo vakarėliuose. Ar jums, kaip seneliui, močiutei, dėdei ar tetai, sūnėnui, dukterėčiai, svainiui ar svainiai, nėra tinkamos motinystės dovanos? Tada patys pasidėkite motinystės dovaną. Motinystės dovanas taip pat galite siųsti tiesiai į gimtadienio berniuko ar mergaitės adresą. Tą pačią dieną jūsų dovaną išsiųsime tiesiai į jų namus paštu iš Olandijos. Nes nesvarbu, ar tu esi brolis, sesuo, pusbrolis ar dukterėčia. Visada malonu atvykti į vakarėlį su gražia gimtadienio dovana. Nes taip pat ir motinystės dovanai galioja: Pirmasis įspūdis, jūs ją padarote tik vieną kartą.