Bunu bildiğim iyi oldu

Beautifulgiftbox.com'u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size Türkçe konuşan bir ziyaretçi olarak ulaşmak için bir çeviri programı kullandık. Bu nedenle tüm cümlelerin doğru bir şekilde çevrilmemesi mümkündür. Beautifulgiftbox.com tescilli bir şirkettir ve Hollanda'da bulunmaktadır (Ticaret Odası: 75941937).

İş günlerinde (Pazartesi - Cuma) saat 12: 00'den önce sipariş verirseniz, siparişiniz DHL teslimat hizmetiyle aynı gün kargoya verilir. Hollanda dışında teslimat süresi 2-4 iş günüdür. Sorunuz var mı? Benimle Lester@Beautifulgiftbox.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin; mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğim. En kolay yol, sorunuzu İngilizce (veya Hollandaca) olarak göndermektir. Ayrıca İngilizce olarak bir cevap alacaksınız. Umarım hediye kutularımdan biriyle hediyenizi daha değerli hale getirebilirim.

Lester van Egmond | Beautifulgiftbox.com şirketinde Owner

Düğün hediyesi siyah beyaz fiyonklu

Düğün hediyesi siyah beyaz fiyonklu

Evlilik hediyesi

Bir düğün her zaman bir düğün hediyesinin her zaman yerinde olduğu özel bir olaydır. Erkek arkadaşın ve kız arkadaşın evleniyor mu? Ailen 30 yıldır mı, 40 yıldır mı, 50 yıldır mı yoksa 60 yıldır mı evli? Yoksa sadece yeğen, yeğen, amca veya teyze için bir düğün hediyesi mi arıyorsunuz? Eğlenceli ve orijinal düğün hediyeleri için Beautifulgiftbox.com'a gidebilirsiniz. Orijinal nişan veya düğün hediyelerini bulmak zor. Çoğu insan genellikle neyin güzel ve benzersiz olduğunu bilmediğinden, çaresizlikten bir düğün için para verirler. Güzel bir düğün hediyesi sadece satın aldığınız hediyeyle ilgili değildir. İyi bir düğün hediyesi tek kelimeyle güzel bir şekilde paketlenmiştir. İlk izlenimde, insanlar genellikle tüm imajlarını bilinçsizce insanlar veya nesneler hakkında oluşturmuşlardır. Bu aynı zamanda bir düğün hediyesi için de geçerlidir. Evlendiğinizde ve davetliler düğüne vardığınızda gelin çifti için tüm hediyeler paketlenir. Düğün dileği iyi paketlenmişse en güzel hediyeyle vesile olursunuz. İster düğün günü ister ahşap, gümüş veya altın düğün. Her zaman iyi paketlenmiş bir hediye ile şık bir şekilde ulaşırsınız.

Herhangi bir nedenle düğüne veya düğüne katılamıyor musunuz? Hediyenizi doğrudan gelin çiftinin evine gönderin. Düğün hediyesi genellikle posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilir. Bu şekilde gelin çiftine bu özel düğün gününde onları düşündüğünüzü her zaman bildirebilirsiniz. Beautifulgiftbox.com'da herkes için doğru hediye bulunabilir. Eşsiz düğün hediyeniz listede yok mu? Ardından düğün hediyenizi kendiniz bir araya getirin. Veya orijinalinizi lüks bir hediye kutusunda paketleyin. Düğün hediye kutuları farklı renklerde mevcuttur. Para ayrıca bir düğün için hediye kutusunda paketlenebilir. Sonuçta, hediyenizin ne olduğu değil, onu nasıl paketlediğinizle ilgili. Çünkü bir hediye için de geçerlidir: İlk izlenim, sadece bir kez yaparsınız.