Labi zināt

Paldies, ka apmeklējāt vietni Beautifulgiftbox.com. Lai sasniegtu tevi kā latviski runājošu apmeklētāju, mēs esam izmantojuši tulkošanas programmu. Tāpēc iespējams, ka ne visi teikumi tiek pareizi tulkoti. Beautifulgiftbox.com ir reģistrēts uzņēmums, kas atrodas Nīderlandē (Tirdzniecības palāta: 75941937).

Ja pasūtīsit līdz plkst. 12:00 darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai), pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā dienā ar DHL piegādes pakalpojumu. Piegādes laiks ārpus Nīderlandes ir 2-4 darba dienas. Vai jums ir jautājumi? Nekautrējieties sazināties ar mani pa e-pastu Lester@Beautifulgiftbox.com, un es atbildēšu pēc iespējas ātrāk. Vieglākais veids ir nosūtīt jautājumu angļu valodā (vai holandiešu valodā). Jūs saņemsiet atbildi arī angļu valodā. Es ceru, ka es varētu padarīt jūsu dāvanu arī vērtīgāku ar vienu no manām dāvanu kastēm.

Lesters van Egmonds Īpašnieks vietnē Beautifulgiftbox.com

Dzimšanas dāvana rozā ar baltu loku

Dzimšanas dāvana rozā ar baltu loku

Dzimšanas dāvana

Cik jauki! Piedzima bērniņš. Urrā, jauka dāvana tagad ir kārtībā. Vai tas ir zēns vai meitene? Atrast jauku maternitātes dāvanu ne vienmēr ir viegls uzdevums. Izrādījās, ka daudziem cilvēkiem ir grūti atrast unikālu un oriģinālu maternitātes dāvanu draugam un draudzenei. Kā vectēvs, vecmāmiņa, onkulis, krustmāte, brāļadēls vai brāļameita jūs joprojām vēlaties nopirkt jauku maternitātes dāvanu pirmajam bērnam. Vai arī ierodieties ar oriģinālu dāvanu dievgaldam, kristībām vai bērnu dušai. Un, kad esat atradis pareizo dāvanu, ir patīkami, ja tā ir pieejama arī par pieņemamu cenu.

Dažādiem mirkļiem ir īpašas dāvanas grūtniecēm. Agrākajā gadījumā jūs meklējat dāvanu draugiem, kuri tikko palikuši stāvoklī. Tās sauc arī par “urāna dāvanām grūtniecēm”. Vai arī nākamie vecāki joprojām ir stāvoklī un gandrīz pienākas? Grūtniecība ir ļoti skaista. Bet to dažreiz var piedzīvot ļoti atšķirīgi. Daži nākamie vecāki piedzīvo ļoti grūtu grūtniecību un zina, ka nenovēršama ir grūtniecība. Tad jūs vēlētos viņus iedrošināt. Jauka dāvana var ārkārtīgi atdzīvināt lietas.

Vēl viens brīdis ir tad, kad jaunie vecāki ir tikko dzemdējuši savu jaundzimušo bērnu. Šajā brīdī grūtākais periods ir beidzies, un tēvam, mātei un bērnam ir jāatgūstas no pagājušā perioda. Lai viņus atbalstītu, viņi bieži meklē gurnu un jautras dzemdību dāvanas. Tagadne vai tagadne vienmēr sniedz atbalstu un līdzjūtību. Ļoti pieprasītas ir personalizētas maternitātes dāvanas no koka ar bērna vārdu. Tas tiek uzskatīts par jautru un oriģinālu, taču tas bieži darbojas citādi. Gluži kā cilvēki, kas pirmo reizi redz viens otru, arī dāvana ir saistīta ar pirmo iespaidu. Pirmais iespaids lielā mērā nosaka to, ko saņēmējs domās par jūsu dāvanu. Nav svarīgi, vai jūsu grūtniecības un dzemdību dāvana ir liela, maza, dārga vai par labu cenu. Kamēr jūsu maternitātes dāvana ir sākotnēji iesaiņota.

Vietnē Beautifulgiftbox.com jūs atradīsit jaukas maternitātes dāvanas un dzemdību paketes, kas ir pieejamas. Izmantojot mūsu dāvanas, jūs vienmēr atstājat labu iespaidu dievgaldos, kristībās, bērnu dušās un dzemdību ballītēs. Vai pareizā maternitātes dāvana nav paredzēta jums kā vectēvam, vecmāmiņai, onkulim vai tantei, brāļadēlam, brāļameitai, svainim vai svainim? Tad pats salieciet grūtniecības un dzemdību dāvanu. Jūs varat arī nosūtīt grūtniecības un dzemdību dāvanas tieši uz dzimšanas dienas zēna vai meitenes adresi. Mēs tajā pašā dienā nosūtīsim jūsu dāvanu tieši uz viņu mājām pa pastu no Nīderlandes. Jo neatkarīgi no tā, vai esat brālis, māsa, māsīca vai brāļameita. Vienmēr ir patīkami ierasties ballītē ar jauku dzimšanas dāvanu. Tā kā arī uz grūtniecības un dzemdību dāvanu attiecas šādi nosacījumi: pirmais iespaids, jūs to darāt tikai vienu reizi.