Koks yra gražus būdas dovanoti pinigus?

Galite dovanoti pinigus kaip gražią dovaną, supakuodami juos į dovanų dėžutę. Dovanų dėžutė oficialiai skirta visų rūšių dovanoms pakuoti. Štai kodėl dovanų dėžutė idealiai tinka dovanoti pinigus originaliu būdu.

Koks yra gražus būdas dovanoti pinigus?

Tu žinai tai. Jus kviečia į vestuves, gimtadienį ar kitą vakarėlį. Laiškų dėžutėje gausite gražų kvietimą su laiku, data ir vieta. Laiško pabaigoje yra dovanos patarimas: pinigai. Dažniausiai aptariamame vakarėlyje yra dovanų stalas ir pašto dėžutė. Tada pašto dėžutėje ketinama įdėti visus vokus su pinigais. Tai dažnai yra didelė pašto dėžutė. Gimtadienio mergina tikisi kuo daugiau užpildyti šią pašto dėžutę.

Vakarėlio pabaigoje pašto dėžutė ištuštinama, o dovanos ant dovanų stalo nešamos namo. Bet tarkime, kad visi duoda pinigų. Tada visų gimtadienio mergina gauna voką su pinigais. Dovanų stalas lieka tuščias ir dažnai šventės dalyvis net nežino, kiek iš ko gavo. Laikas pokyčiams.

Duokite pinigus originaliu būdu

Dabar įsivaizduokite antrąją situaciją: Jūs gaunate tą patį kvietimą į vestuves, vestuves ar gimtadienį. Kiekvienas atvyksta su tokiu nuobodžiu voku. Bet ne tu. Savo pinigus dovanojate linksmai, ypatingai ir unikaliai. Jūs dovanojate pinigus originaliu būdu. Jūs esate vienintelis, kuris ateina su prabangia dovanų dėžute. Nes taip, nesvarbu, kurią dovaną dovanosite. Tai yra pirmasis įspūdis apie jūsų dovaną. Tvarkingai laikaisi dovanos patarimo. Bet užėjęs nustebini gimtadienio mergaitę. Jis mėgsta gauti ką nors, išskyrus voką. Jūs tikrai ateinate su savo dovana. Visi žiūri į tave, nes dovanų patarimas buvo pinigai, tiesa?

Jūsų dovana yra ypatinga ir nepatenka į tą nuobodų pašto dėžutę. Nes ji tiesiog netelpa, o jūsų dovana tam yra per graži ir originali. Jūsų dovana bus padėta ant dovanų stalo. Kur visi gali tai pamatyti.

Kaip dovanoti pinigus?

Štai patarimas ir idėja: „Beautifulgiftbox.com“ galite susidėti norimų spalvų prabangias dovanų dėžutes. Taip pat galite pasirinkti įdaro rūšį, kuri geriausiai tinka jūsų dovanai. O ar norite nemokamo pristatymo? Tada užsisakykite dar keletą būsimų progų. Dovanų dėžutė visada yra maloni dovana. Ir tada jūs turite nemokamą pristatymą.

Dovanų dėžutėje suskirstote sąskaitas ir įdarą. Galite sulankstyti „pasidaryk pats“ į skirtingas formas ir leisti savo kūrybai laisvai veikti. Padarykite savo dovaną tiksliai taip, kaip norite. Galų gale atvykstate į vakarėlį su geriausia dovana. Gimtadienio mergina gauna pinigų, o jūs turite geriausią įėjimą.


Konfigūruokite prabangią dovanų dėžutę