Pasirinkite dovanų dėžutę
žemiau ir sukonfigūruokite


Gera žinoti

Dėkojame, kad lankėtės Beautifulgiftbox.com. Norėdami pasiekti jus, kaip lietuviškai kalbančią lankytoją, naudojome vertimo programą. Todėl gali būti, kad ne visi sakiniai yra teisingai išversti. „Beautifulgiftbox.com“ yra registruota įmonė, įsikūrusi Olandijoje (prekybos rūmai: 75941937).

Darbo dienomis (pirmadieniais – penktadieniais) užsisakius iki 12 val., Užsakymas bus išsiųstas tą pačią dieną su DHL pristatymo paslauga. Pristatymo laikas už Olandijos ribų yra 2-4 darbo dienos. Ar turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su manimi adresu Lester@Beautifulgiftbox.com ir aš atsakysiu kuo greičiau. Lengviausias būdas yra nusiųsti klausimą anglų kalba (arba olandų kalba). Atsakymą gausite ir anglų kalba. Tikiuosi, kad padarysiu jūsų dovaną vertingesnę su viena iš mano dovanų dėželių.

Lesteris van Egmondas „Beautifulgiftbox.com“ savininkas

Dovanų dėžutė šviesiai mėlyna su violetiniu lanku

Dovanų dėžutė šviesiai mėlyna su violetiniu lanku

Dovanų dėžutė balta su žalia juostele

Dovanų dėžutė balta su žalia juostele

Dovanų dėžutė auksinė su rausvu lanku

Dovanų dėžutė auksinė su rausvu lanku


Kokios yra dovanų dėžutės funkcijos ir privalumai?

Dovanų dėžutės vis dažniau siūlomos parduotuvėse ir internete. Rinkoje yra gražių aukštos kokybės dovanų dėžutės. Ir vis dėlto mes vis tiek renkamės paprastą dovanų pakuotę. Kokios yra dovanų dėžutės funkcijos ir privalumai?

Kas yra dovanų dėžutė?

Prieš aptardami dovanų dėžutės ypatybes ir privalumus, pirmiausia turime suprasti apibrėžimą. Kembridžo žodynas žodį „dovanų dėžutė“ apibūdina taip: dekoratyvinė dėžutė dovanai įdėti.

Dovanų dėžutės apibrėžimą apibūdintume taip:

Dovanų dėžutė yra tvirta kvadratinė dėžutė, į kurią galima supakuoti dovaną. Priešingai nei vyniojamasis popierius, dovanų dėžutė suteikia dovanai tvirtumo ir apsaugos. Dovanų dėžutė skirta padidinti dovanos vertę.

Pakavimo popierius ar dovanų dėžutė?

Dovanų dėžutė iš pradžių buvo naudojama brangioms dovanoms. Gamintojų teigimu, dovana yra elegantiškiau supakuota į dovanų dėžutę nei į vyniojamąjį popierių. Jie netgi teigia, kad dovanų dėžutė yra prasmingesnė dovanai ir kad ji padidins dovanos vertę.

Kam galiu naudoti dovanų dėžutę?

Anksčiau dovanų dėžutė buvo naudojama tik brangioms dovanoms, tačiau dabar dovanos kaina nebėra lemiama. Dovanų dėžutė naudojama visų rūšių dovanoms. Šiandien dovanų dėžutė naudojama brangioms ir pigioms dovanoms. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie gėles, papuošalus, grynuosius pinigus, šokoladą ar meškiukus.

Kodėl turėčiau pirkti dovanų dėžutę?

Didžiausias dovanų dėžutės privalumas yra kokybė. Viena pagrindinių dovanų dėžutės funkcijų yra apsauga. Dovanų dėžutė su gera kamšalu apsaugo dovaną kelyje nuo purtymo, nutekėjimo, saulės spindulių ir drėgmės. Daugelis gamintojų atsižvelgia į šiuos apsaugos reikalavimus gamybos proceso pradžioje.

Dovanų dėžutės perkamos siekiant padidinti dovanos vertę. Be to, kad dovanų dėžutė yra elegantiškesnė nei vyniojamasis popierius, dovanų dėžutė dovanai suteikia stiprybės ir apsaugos. Dovanų dėžutės beveik visada naudojamos pakartotinai, todėl yra tvaresnės nei vyniojamasis popierius.

Kur galiu nusipirkti dovanų dėžutę?

Prabangios dovanų dėžutės parduodamos svetainėje Beautifulgiftbox.com. Konfigūruokite dovanų dėžutę ir rinkitės iš skirtingų spalvų.


Šaltiniai
Cambridge Dictionary
Kodėl dovanų pakavimas yra toks pat svarbus kaip ir pati dovana
Kokios yra dovanų dėžutės funkcijos ir privalumai?

Taip pat įdomu
10 priežasčių, kodėl dovanų dėžutė yra geriausias dovanų pakavimas