Bunu bildiğim iyi oldu

Beautifulgiftbox.com'u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size Türkçe konuşan bir ziyaretçi olarak ulaşmak için bir çeviri programı kullandık. Bu nedenle tüm cümlelerin doğru bir şekilde çevrilmemesi mümkündür. Beautifulgiftbox.com tescilli bir şirkettir ve Hollanda'da bulunmaktadır (Ticaret Odası: 75941937).

İş günlerinde (Pazartesi - Cuma) saat 12: 00'den önce sipariş verirseniz, siparişiniz DHL teslimat hizmetiyle aynı gün kargoya verilir. Hollanda dışında teslimat süresi 2-4 iş günüdür. Sorunuz var mı? Benimle Lester@Beautifulgiftbox.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin; mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğim. En kolay yol, sorunuzu İngilizce (veya Hollandaca) olarak göndermektir. Ayrıca İngilizce olarak bir cevap alacaksınız. Umarım hediye kutularımdan biriyle hediyenizi daha değerli hale getirebilirim.

Lester van Egmond | Beautifulgiftbox.com şirketinde Owner

Kırmızı fiyonklu sarı doğum günü hediyesi
Kırmızı fiyonklu sarı doğum günü hediyesi

Doğum günü hediyesi

Erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız için orijinal bir doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Yoksa çok sevdiğin bir başkasının doğum günü mü? Benzersiz bir doğum günü hediyesi bulmak her zaman kolay değildir. Hep aynı türden bir hediye alma eğilimindeyiz. Kadınlar için takıları, erkekler için ritüelleri ve çocuklar için oyuncakları düşünün. Gerçekten farklı bir doğum günü hediyesi istiyor ve onu en iyi şekilde paketliyor musunuz? Burada sizi orijinal bir şekilde şaşırtmak isteyenler için harika doğum günü hediyeleri bulacaksınız. Erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, babanız, anneniz veya çocuğunuz mu? Yoksa sadece doğum günü hediyeniz için harika ipuçları ve fikirler mi arıyorsunuz? O halde Beautfifulgiftbox.com'a bir göz atın. Sadece bireysel hediye kutuları satmıyoruz. Ayrıca kendisi ve onun için eksiksiz hediyeler hazırladık. Burada erkekler ve kızlar için mükemmel bir sürpriz olarak orijinal fikirleri bulacaksınız. Eşinizi veya en iyi arkadaşınızı orijinal bir şekilde şaşırtmak için benzersiz hediyeler. Çünkü mizah içeren çılgın doğum günü hediyeleri de burada bulunabilir. Saat 12: 00'den önce bir hediye yapılandırdıysanız, aynı gün Hollanda'dan göndereceğiz. Paketlerimizi her iş günü gönderiyoruz, böylece yaratıcı son dakika doğum günü hediyeleri bile birkaç gün içinde teslim edilecek. Arkadaşınıza posta yoluyla bir doğum günü hediyesinin teslim edilmesini ister misiniz? Bu sorun değil. Doğum günü çocuğunun veya kızının adresini girin ve ertesi gün hediyesini posta yoluyla alacaktır. Hediyenizi yurt dışına bile gönderebiliriz! Her doğum günü için en iyi hediyeyi seçin. Sadece İbrahim veya Sarah olmuş erkekler ve kadınlar için değil, aynı zamanda 30 yıl, 40 yıl, 50 yıl veya 60 yıla yaklaştığınızda. Her yaş için mükemmel bir hediyeye sahibiz. Ve doğum günü hediyeniz listede yok mu? Ardından lüks hediye kutunuzu yapılandırın. Farklı renkler, dolgular ve hediyeler arasından seçim yapın. Bu şekilde her zaman tüm erkekler, kadınlar ve çocuklar için mükemmel bir doğum günü hediyesine sahip olursunuz. Çünkü yüzleşelim. Doğum gününüzde de güzel bir hediyeyle gelmek istiyorsunuz, değil mi?