Dobré vědět

Děkujeme vám za návštěvu stránky Beautifulgiftbox.com. Abychom vás oslovili jako česky mluvícího návštěvníka, použili jsme překladatelský program. Proto je možné, že ne všechny věty jsou správně přeloženy. Beautifulgiftbox.com je registrovaná společnost se sídlem v Nizozemsku (obchodní komora: 75941937).

Pokud objednáte do 12:00 v pracovní dny (pondělí - pátek), bude vaše objednávka odeslána ve stejný den s doručovací službou DHL. Dodací lhůta mimo Nizozemsko je 2-4 pracovní dny. Máte dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na Lester@Beautifulgiftbox.com a já odpovím co nejdříve. Nejjednodušší je poslat dotaz v angličtině (nebo holandštině). Odpověď dostanete také v angličtině. Doufám, že díky jednomu z mých dárkových boxů můžu váš dárek také zhodnocovat.

Lester van Egmond | Owner ve společnosti Beautifulgiftbox.com

Narozeninový dárek růžový s bílou mašlí

Narozeninový dárek růžový s bílou mašlí

Narozeninový dárek

Jak milé! Narodilo se dítě. Hurá, pěkný dárek je nyní v pořádku. Je to chlapec nebo dívka? Najít pěkný dárek pro těhotné není vždy snadný úkol. Ukázalo se, že pro mnoho lidí je obtížné najít jedinečný a originální mateřský dárek pro přítele a přítelkyni. Jako dědeček, babička, strýc, teta, synovec nebo neteř si stále chcete koupit pěkný mateřský dárek pro první dítě. Nebo přijeďte s originálním dárkem na přijímání, křest nebo miminko. A když jste našli ten správný dárek, je fajn, pokud je také cenově dostupný.

Existují speciální mateřské dárky pro různé okamžiky. V nejranějším případě hledáte dárek pro přátele, které právě otěhotněly. Nazývají se také „hurá těhotné dárky“. Nebo jsou budoucí rodiče stále těhotná a téměř splatná? Těhotenství je velmi krásné. Ale to lze někdy zažít velmi odlišně. Někteří budoucí rodiče prožívají velmi obtížné těhotenství a vědí, že se blíží obtížný porod. Pak byste je chtěli povzbudit. Pěkný dárek může věci nesmírně rozjasnit.

Dalším okamžikem je, když noví rodiče právě porodili své novorozené dítě. V tuto chvíli nejtěžší období skončilo a otec, matka a dítě se musí zotavit z minulého období. Aby je podpořili, často hledají moderní a zábavné dárky pro těhotné. Dárek nebo dárek vždy poskytuje podporu a soucit. Osobní dárky pro těhotné ze dřeva se jménem dítěte jsou velmi žádané. To je považováno za zábavné a originální, ale často to funguje jinak. Stejně jako lidé, kteří se vidí poprvé, je dárek o prvním dojmu. První dojem do značné míry určuje, co si příjemce o vašem daru pomyslí. Nezáleží na tom, zda je váš mateřský dárek velký, malý, drahý nebo za dobrou cenu. Pokud je váš mateřský dárek tak, jak byl původně zabalen.

Na stránce Beautifulgiftbox.com najdete pěkné těhotenské dárky a balíčky pro těhotné, které jsou cenově dostupné. S našimi dárky vždy uděláte dobrý dojem na přijímání, křtinách, sprchách a mateřských slavnostech. Není tu pro vás ten pravý mateřský dárek jako dědeček, babička, strýc nebo teta, synovec, neteř, švagr nebo švagrová? Pak si dejte dohromady dárek v mateřství. Mateřské dary můžete také poslat přímo na adresu narozeninového chlapce nebo dívky. Ve stejný den pošleme váš dárek přímo domů domů z Nizozemska poštou. Protože ať jste bratr, sestra, bratranec nebo neteř. Vždy je příjemné přijet na večírek s pěkným dárkem k narození. Protože i pro dárky v mateřství platí: První dojem, uděláte to jen jednou.