Dobre vedieť

Ďakujeme vám za návštevu stránky Beautifulgiftbox.com. Aby sme sa k vám ako slovensky hovoriaci návštevník dostali, použili sme prekladací program. Preto je možné, že nie všetky vety sú správne preložené. Beautifulgiftbox.com je registrovaná spoločnosť so sídlom v Holandsku (obchodná komora: 75941937).

Ak objednáte do 12:00 v pracovných dňoch (pondelok - piatok), vaša objednávka bude odoslaná v ten istý deň s doručovacou službou DHL. Dodacia lehota mimo Holandska je 2-4 pracovné dni. Máš otázky? Neváhajte ma kontaktovať na adrese Lester@Beautifulgiftbox.com a ja odpoviem čo najskôr. Najjednoduchším spôsobom je poslať otázku v angličtine (alebo holandčine). Odpoveď dostanete tiež v angličtine. Dúfam, že vďaka jednému z mojich darčekových boxov môžem zvýšiť hodnotu vášho daru.

Lester van Egmond Majiteľ na adrese Beautifulgiftbox.com

Narodeninový darček ružový s bielou mašličkou

Narodeninový darček ružový s bielou mašličkou

Narodeninový darček

Aké milé! Narodilo sa dieťa. Hurá, pekný darček je teraz v poriadku. Je to chlapec alebo dievča? Nájsť pekný darček v materstve nie je vždy ľahká úloha. Ukázalo sa, že pre veľa ľudí je ťažké nájsť jedinečný a originálny darček v materstve pre priateľa a priateľku. Ako dedko, babka, strýko, teta, synovec alebo neter si stále chcete kúpiť pekný darček v materstve pre prvé dieťa. Alebo dorazte s originálnym darčekom na sväté prijímanie, krst alebo bábätko. A keď ste našli ten pravý darček, je fajn, ak je aj cenovo dostupný.

Pre rôzne okamihy existujú špeciálne materské darčeky. V najskoršom prípade hľadáte darček pre priateľov, ktorí práve otehotneli. Nazývajú sa tiež „hurá tehotné darčeky“. Alebo sú budúci rodičia stále tehotné a takmer splatné? Tehotenstvo je veľmi krásne. Ale to sa dá niekedy zažiť veľmi odlišne. Niektorí budúci rodičia prežívajú veľmi ťažké tehotenstvo a vedia, že sa blíži ťažké doručenie. Potom by ste ich chceli povzbudiť. Pekný darček môže veci nesmierne rozjasniť.

Ďalším okamihom je, keď noví rodičia práve porodili svoje novonarodené dieťa. V tejto chvíli je najťažšie obdobie za nami a otec, matka a dieťa sa musia zotaviť z minulého obdobia. Aby ich podporili, často hľadajú bedrové a zábavné materské darčeky. Prítomnosť alebo súčasnosť vždy poskytuje podporu a súcit. Osobné materské darčeky vyrobené z dreva s menom dieťaťa sú veľmi žiadané. Považuje sa to za zábavné a originálne, ale často to funguje inak. Rovnako ako ľudia, ktorí sa vidia prvýkrát, aj darček predstavuje prvý dojem. Prvý dojem do značnej miery určuje, čo si príjemca bude myslieť o vašom dare. Nezáleží na tom, či je váš materský darček veľký, malý, drahý alebo lacný. Pokiaľ je váš materský darček v pôvodnom balení.

Na stránke Beautifulgiftbox.com nájdete pekné tehotenské darčeky a tehotenské balíčky, ktoré sú cenovo dostupné. S našimi darčekmi vždy urobíte dobrý dojem na svätých prijímaniach, krstoch, detských sprchách a pôrodných večierkoch. Nie je tu pre vás ten pravý darček v materstve ako dedko, babička, strýko alebo teta, synovec, neter, švagor alebo švagriná? Potom si sami zostavte darček v materstve. Materské darčeky môžete poslať aj priamo na adresu narodeninového chlapca alebo dievčaťa. V ten istý deň pošleme váš darček priamo domov domov z Holandska. Pretože či už ste brat, sestra, bratranec alebo neter. Vždy je pekné prísť na večierok s pekným darčekom k narodeniu. Pretože aj pre darček v materstve platí: Prvý dojem, urobíte ho iba raz.