Labi zināt

Paldies, ka apmeklējāt vietni Beautifulgiftbox.com. Lai sasniegtu tevi kā latviski runājošu apmeklētāju, mēs esam izmantojuši tulkošanas programmu. Tāpēc iespējams, ka ne visi teikumi tiek pareizi tulkoti. Beautifulgiftbox.com ir reģistrēts uzņēmums, kas atrodas Nīderlandē (Tirdzniecības palāta: 75941937).

Ja pasūtīsit līdz plkst. 12:00 darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai), pasūtījums tiks nosūtīts tajā pašā dienā ar DHL piegādes pakalpojumu. Piegādes laiks ārpus Nīderlandes ir 2-4 darba dienas. Vai jums ir jautājumi? Nekautrējieties sazināties ar mani pa e-pastu Lester@Beautifulgiftbox.com, un es atbildēšu pēc iespējas ātrāk. Vieglākais veids ir nosūtīt jautājumu angļu valodā (vai holandiešu valodā). Jūs saņemsiet atbildi arī angļu valodā. Es ceru, ka es varētu padarīt jūsu dāvanu arī vērtīgāku ar vienu no manām dāvanu kastēm.

Lesters van Egmonds Īpašnieks vietnē Beautifulgiftbox.com

Dzimšanas dienas dāvana dzeltena ar sarkanu loku
Dzimšanas dienas dāvana dzeltena ar sarkanu loku

Dāvana dzimšanas dienā

Vai meklējat oriģinālu dzimšanas dienas dāvanu savam draugam vai draudzenei? Vai arī tā ir kāda cita dzimšanas diena, kuru jūs ļoti mīlat? Atrast unikālu dzimšanas dienas dāvanu ne vienmēr ir viegli. Mums ir tendence vienmēr pirkt tāda paša veida dāvanas. Padomājiet par rotaslietām sievietēm, Rituāliem vīriešiem un rotaļlietām bērniem. Vai tiešām vēlaties citu dzimšanas dienas dāvanu un iesaiņojat to vislabākajā veidā? Šeit jūs atradīsit lieliskas dāvanas dzimšanas dienā ikvienam, kurš vēlas jūs pārsteigt oriģinālā veidā. Vai tas ir jūsu draugs, draudzene, tēvs, māte vai bērns? Vai arī jūs vienkārši meklējat lieliskus padomus un idejas dzimšanas dienas dāvanai? Pēc tam ieskatieties vietnē Beautfifulgiftbox.com. Mēs pārdodam ne tikai atsevišķas dāvanu kastes. Mēs esam konfigurējuši arī pilnīgas dāvanas viņam un viņai. Šeit jūs atradīsit oriģinālas idejas kā ideālu pārsteigumu zēniem un meitenēm. Unikālas dāvanas, lai oriģinālā veidā pārsteigtu sievu vai labāko draugu. Jo arī šeit var atrast trakas dzimšanas dienas dāvanas ar humoru. Ja dāvanu esat konfigurējis līdz pulksten 12:00, mēs to nosūtīsim tajā pašā dienā no Nīderlandes. Mēs piegādājam pakas katru darba dienu, tāpēc dažu dienu laikā tiks piegādātas pat radošas pēdējā brīža dzimšanas dienas dāvanas. Vai vēlaties, lai dzimšanas dienas dāvana draugam tiktu piegādāta pa pastu? Tā nav problēma. Ievadiet dzimšanas dienas zēna vai meitenes adresi, un nākamajā dienā viņš saņems dāvanu pa pastu. Mēs pat varam nosūtīt jūsu dāvanu uz ārzemēm! Katrai dzimšanas dienai izvēlieties labāko dāvanu. Ne tikai vīriešiem un sievietēm, kas kļuvuši par Ābrahāmu vai Sāru, bet arī tuvojoties 30, 40, 50 vai 60 gadiem. Mums ir ideāla dāvana katram vecumam. Un vai jūsu dzimšanas dienas dāvana nav norādīta? Pēc tam konfigurējiet savu luksusa dāvanu kastīti. Izvēlieties no dažādām krāsām, pildījumiem un dāvanām. Tādā veidā jums vienmēr ir ideāla dzimšanas dienas dāvana visiem vīriešiem, sievietēm un bērniem. Tāpēc, ka jāsaskaras ar to. Jūs arī vēlaties ierasties ar jauku dāvanu savā dzimšanas dienā, vai ne?