Aký je pekný spôsob obdarovania peniazmi?

Peniaze môžete darovať ako pekný darček zabalením do darčekovej krabičky. Darčeková krabička je oficiálne určená na balenie všetkých druhov darčekov. Preto je darčeková krabička ideálna na originálne rozdávanie peňazí.

Aký je pekný spôsob obdarovania peniazmi?

Vieš to. Ste pozvaní na svadbu, narodeniny alebo inú párty. Do poštovej schránky dostanete milé pozvanie s časom, dátumom a umiestnením. Na konci listu je tip na darček: peniaze. Vo väčšine prípadov sa na príslušnom večierku nachádza darčekový stolík a poštová schránka. Schránka je potom určená na vloženie všetkých obálok s peniazmi. Často ide o veľkú poštovú schránku. Oslávenkyňa dúfa, že túto schránku naplní čo najviac.

Na konci večierka sa schránka vyprázdni a darčeky na darčekovom stole sa odnesú domov. Ale predpokladajme, že každý dá peniaze. Potom oslávenkyňa všetkých dostane obálku s peniazmi. Darčekový stôl zostáva prázdny a oslávenec oslavy často ani nevie, koľko od koho dostal. Čas na zmenu.

Dajte peniaze originálnym spôsobom

Teraz si predstavte druhú situáciu: Dostanete rovnaké pozvanie na svadbu, svadbu alebo narodeniny. Každý prichádza s takou nudnou obálkou. Ale vy nie. Svoje peniaze dávate ako darček zábavným, špeciálnym a jedinečným spôsobom. Darčekové zabalíte peniaze originálnym spôsobom. Ako jediný prichádza s luxusnou darčekovou krabičkou. Pretože áno, nezáleží na tom, aký darček dáte. Ide o prvý dojem z vášho daru. Úhľadne sa držíte tipu na darček. Ale keď vojdete, prekvapíte oslávenkyňu. Miluje dostať niečo iné ako obálku. Skutočne vstúpite so svojím darčekom. Všetci sa na vás pozerajú, pretože tipom na darček boli peniaze, však?

Váš darček je zvláštny a nejde do tej nudnej poštovej schránky. Pretože to jednoducho nezapadá a váš darček je na to príliš krásny a originálny. Váš darček bude umiestnený na darčekovom stole. Kde to môže každý vidieť.

Ako dať peniaze ako darček?

Tu je tip a nápad: na adrese Beautifulgiftbox.com môžete zostaviť luxusné darčekové krabičky vo vami požadovaných farbách. Môžete si tiež zvoliť typ výplne, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu daru. A chcete dopravu zadarmo? Potom si objednajte niekoľko ďalších pre nadchádzajúce príležitosti. Darčeková krabička je vždy pekný darček. A potom máte dopravu zadarmo.

V darčekovom balení rozdelíte účty a náplň. Môžete ho poskladať z vlastnej remeselnej výroby do rôznych tvarov a nechať svoju kreativitu voľný priebeh. Vyrobte si darček presne tak, ako chcete. Nakoniec dorazíte na večierok s najlepším darčekom. Oslávenkyňa dostane peniaze a vy máte najlepší vchod.


Nakonfigurujte si svoju luxusnú darčekovú krabičku