Vyberte dárkovou krabičku
níže a nakonfigurujte


Dobré vědět

Děkujeme vám za návštěvu stránky Beautifulgiftbox.com. Abychom vás oslovili jako česky mluvícího návštěvníka, použili jsme překladatelský program. Proto je možné, že ne všechny věty jsou správně přeloženy. Beautifulgiftbox.com je registrovaná společnost se sídlem v Nizozemsku (obchodní komora: 75941937).

Pokud objednáte do 12:00 v pracovní dny (pondělí - pátek), bude vaše objednávka odeslána ve stejný den s doručovací službou DHL. Dodací lhůta mimo Nizozemsko je 2-4 pracovní dny. Máte dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na Lester@Beautifulgiftbox.com a já odpovím co nejdříve. Nejjednodušší je poslat dotaz v angličtině (nebo holandštině). Odpověď dostanete také v angličtině. Doufám, že díky jednomu z mých dárkových boxů můžu váš dárek také zhodnocovat.

Lester van Egmond | Owner ve společnosti Beautifulgiftbox.com

Dárková krabička zlatá se zelenou mašlí

Dárková krabička zlatá se zelenou mašlí

Dárková krabička růžová s bílou mašlí

Dárková krabička růžová s bílou mašlí

Dárková krabička žlutá s černou mašlí

Dárková krabička žlutá s černou mašlí


Jaké jsou funkce a výhody dárkové krabičky?

Dárkové krabičky jsou stále častěji nabízeny v obchodech a na internetu. Na trhu jsou krásné dárkové krabičky vysoké kvality. A přesto často volíme jednoduché dárkové balení. Jaké jsou funkce a výhody dárkové krabičky?

Co je to dárková krabička?

Než budeme diskutovat o vlastnostech a výhodách dárkové krabičky, musíme nejprve porozumět definici. Slovo „dárková krabička“ popisuje slovník Cambridge Dictionary jako: Dekorativní krabička pro vložení dárku.

Definici dárkové krabičky bychom popsali následovně:

Dárková krabička je robustní hranatá krabička, do které lze zabalit dárek. Na rozdíl od balicího papíru poskytuje dárková krabička sílu a ochranu dárku. Dárková krabička má zvýšit hodnotu dárku.

Balicí papír nebo dárková krabička?

Dárková krabička byla původně používána na drahé dárky. Podle výrobců je dárek elegantněji zabalen v dárkové krabičce než v balicím papíru. Dokonce tvrdí, že dárková krabička má pro dárek smysl a že zvýší hodnotu dárku.

Na co mohu použít dárkovou krabičku?

V minulosti se dárková krabička používala pouze na drahé dárky, nyní však již není rozhodující cena dárku. Dárková krabička se používá na všechny druhy dárků. Dnes se dárková krabička používá na drahé a levné dárky. Pomyslete například na květiny, šperky, hotovost, čokoládu nebo medvídky.

Proč bych si měl koupit dárkovou krabičku?

Největší výhodou dárkové krabičky je kvalita. Jednou ze základních funkcí dárkové krabičky je ochrana. Dárková krabička s dobrým polstrováním chrání dárek na cestě proti otřesům, úniku, slunečnímu záření a vlhkosti. Mnoho výrobců zohledňuje tyto požadavky na ochranu na začátku výrobního procesu.

Dárkové krabičky se kupují za účelem zvýšení hodnoty dárku. Kromě toho, že dárková krabička je elegantnější než balicí papír, nabízí dárková krabička sílu a ochranu dárku. Dárkové krabičky jsou téměř vždy znovu použity, a proto jsou udržitelnější než balicí papír.

Kde mohu koupit dárkovou krabičku?

Luxusní dárkové krabičky se prodávají na adrese Beautifulgiftbox.com. Nakonfigurujte si svou dárkovou krabičku a vyberte si z různých barev.


Zdroje
Cambridge Dictionary
Proč je balení dárků stejně důležité jako samotný dárek
Jaké jsou funkce a výhody dárkové krabičky?

Také zajímavé
10 důvodů, proč je dárková krabička tím nejlepším dárkovým balením pro váš dárek