Vyberte si darčekovú krabičku
dole a nakonfigurovať


Dobre vedieť

Ďakujeme vám za návštevu stránky Beautifulgiftbox.com. Aby sme sa k vám ako slovensky hovoriaci návštevník dostali, použili sme prekladací program. Preto je možné, že nie všetky vety sú správne preložené. Beautifulgiftbox.com je registrovaná spoločnosť so sídlom v Holandsku (obchodná komora: 75941937).

Ak objednáte do 12:00 v pracovných dňoch (pondelok - piatok), vaša objednávka bude odoslaná v ten istý deň s doručovacou službou DHL. Dodacia lehota mimo Holandska je 2-4 pracovné dni. Máš otázky? Neváhajte ma kontaktovať na adrese Lester@Beautifulgiftbox.com a ja odpoviem čo najskôr. Najjednoduchším spôsobom je poslať otázku v angličtine (alebo holandčine). Odpoveď dostanete tiež v angličtine. Dúfam, že vďaka jednému z mojich darčekových boxov môžem zvýšiť hodnotu vášho daru.

Lester van Egmond Majiteľ na adrese Beautifulgiftbox.com

Darčeková krabička ružová s fialovou mašličkou

Darčeková krabička ružová s fialovou mašličkou

Darčeková krabička svetlo modrá so zelenou stužkou

Darčeková krabička svetlo modrá so zelenou stužkou

Darčeková krabička biela s červenou mašľou

Darčeková krabička biela s červenou mašľou


Aké sú funkcie a výhody darčekovej krabičky?

V obchodoch a na internete sa čoraz viac ponúkajú darčekové krabičky. Na trhu sú krásne darčekové krabičky vysokej kvality. A napriek tomu si často stále vyberáme jednoduché darčekové balenie. Aké sú funkcie a výhody darčekovej krabičky?

Čo je darčeková krabička?

Pred diskusiou o vlastnostiach a výhodách darčekovej krabičky musíme najskôr pochopiť definíciu. Slovo „darčeková krabička“ je v slovníku Cambridge Dictionary označované ako: dekoratívna krabička na vloženie darčeka.

Definíciu darčekovej krabičky by sme opísali takto:

Darčeková krabička je robustná štvorcová krabička, do ktorej je možné zabaliť darček. Na rozdiel od baliaceho papiera poskytuje darčeková krabička darčeku pevnosť a ochranu. Darčeková krabička má zvýšiť hodnotu darčeka.

Baliaci papier alebo darčeková krabička?

Darčeková krabička pôvodne slúžila na drahé darčeky. Podľa výrobcov je darček elegantnejšie zabalený v darčekovej krabičke ako v baliacom papieri. Tvrdia dokonca, že darčeková krabička má pre darček väčší zmysel a že zvýši hodnotu darčeka.

Na čo môžem použiť darčekovú krabičku?

V minulosti sa darčeková krabička používala iba na drahé darčeky, v súčasnosti už nie je rozhodujúca cena darčeka. Na všetky druhy darčekov sa používa darčeková krabička. Dnes sa darčeková krabička používa na drahé a lacné darčeky. Myslite napríklad na kvety, šperky, peniaze v hotovosti, čokoládu alebo medvedíky.

Prečo by som si mal kúpiť darčekovú krabičku?

Najväčšou výhodou darčekovej krabičky je kvalita. Jednou zo základných funkcií darčekovej krabičky je ochrana. Darčeková krabička s dobrým polstrovaním chráni darček na ceste pred trasením, presakovaním, slnečným žiarením a vlhkosťou. Mnoho výrobcov zohľadňuje tieto požiadavky na ochranu na začiatku výrobného procesu.

Darčekové krabičky sa kupujú s cieľom zvýšiť hodnotu darčeka. Okrem toho, že darčeková krabička je elegantnejšia ako baliaci papier, ponúka darčeková krabička silu a ochranu darčeku. Darčekové krabičky sa takmer vždy znovu používajú, a preto sú udržateľnejšie ako baliaci papier.

Kde môžem kúpiť darčekovú krabičku?

Luxusné darčekové krabičky sa predávajú na stránke Beautifulgiftbox.com. Nakonfigurujte si svoju darčekovú krabičku a vyberte si z rôznych farieb.


Zdroje
Cambridge Dictionary
Prečo je darčekové balenie rovnako dôležité ako samotný darček
Aké sú funkcie a výhody darčekovej krabičky?

Tiež zaujímavé
10 dôvodov, prečo je darčeková krabička tým najlepším darčekovým obalom pre váš darček